Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Bansko / Банско
#11
Ew-cia

Tak jak rzeczesz! To co Bansko i okolica oferuje to żadne fotki tego nie pokażą! Tak tam rajsko!
Co do Vihrenu to byłem na nim dwa razy! Raz była taka mgła,że nic widać było! No musiałem raz jeszcze se tam podskoczyć! Drugi raz mi się już poszczęściło! Cosik fotek z Vihrenu to coś tam jeszcze w tym temacie wrzucę.
Co do Dobryniszte i Bezbog to tam to też jeden raj na ziemi! Oprócz Bezbog tom ja się jeszcze kopnąłem i w karaskałem  na vrax Dżano 2668 M. Z tego szczytu to widok,że masakra to mało powiedziane! No tak se myślę o moim nowym drugim wątku poświęconym o Dobrynishte! Fotek stamtąd mam bezliku tyżżż....  Cool  Big Grin  Big Grin  Big Grin  Big Grin
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#12
marzy mi się od paru lat przejazd 4x4 przez Karpaty z nocowaniem pod gołym niebem, z wędrówkami bez pośpiechu - nie jakiś tam szaleńczy off road, ale takie 2 tygodnie bez większego kontaktu z cywilizacją, widzę, że w BG też można w górskich czeluściach się schować
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#13
(19-05-2015,21:39:21)peter1974 napisał(a): marzy mi się od paru lat przejazd 4x4 przez Karpaty z nocowaniem pod gołym niebem, z wędrówkami bez pośpiechu -  nie jakiś tam szaleńczy off road, ale takie 2 tygodnie bez większego kontaktu z cywilizacją, widzę, że w BG też można w górskich czeluściach się schować

Peter 1974 

Jeśli taki klimat lubisz aby skatować się w 4x4 po górkach to polecam przejażdżkę w Gruzji do Kraju Tuszeti! Sakrammarrrr !!!
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#14
ha, a wiesz, że myślałem o tym ? tylko teraz to średnio tam z dojazdem, ale chodzi mi po głowie przelot tam i wypożyczenie na miejscu, to jest możliwe
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#15
(19-05-2015,21:53:43)peter1974 napisał(a): ha, a wiesz, że myślałem o tym ? tylko teraz to średnio tam z dojazdem, ale chodzi mi po głowie przelot tam i wypożyczenie na miejscu, to jest możliwe

Właściwie to nie wiem! Jak z tym wypożyczeniem furki! Mnie tam dowieziono. Po prostu sakrammarrrr

Właściwie obiecywałem ,że pokażę dziś trochę miasta Bansko poza deptakiem! Trochu nie dotrzymam obietnicy i pokażę drogę do mej kwatery i samą kwaterę u Georgija K. .....
Zdążę pokazać jeszcze uroki starego Banska ale może już nie dzisiaj?!
Aby dojść do mej kwatery to musimy centralny deptak opuścić koniec w końcu przechodząc obok pewnej kawiarenki ......[Obrazek: pHtFfxu.jpg]

Przechodzimy koło księgarni by skierować się w głąb tego miasteczka! Co mi umożliwi pokazać gdzie ja se pomieszkiwałem  w owy upojny czas. [Obrazek: 6tglk4K.jpg]

.... Omijamy sobie z lekka boczkiem bibę weselną  Smile [Obrazek: 9vf2WPD.jpg]

.... Przechodzimy obok tubylczego komitetu moherowego który to czujnie nas odprowadzał wzrokiem Cool  Cool  Cool  [Obrazek: HYveQFJ.jpg]

Aby koniec w końcu dojść do ulicy na której mieszkałem!/no nie dosłownie/... Tylko jak ona się nazyyywałaaaaaa hmmmmm ????!!! Jak sobie przypomnę to dopiszę! Kurcze nooo póżna pora dnia i jakoś przypominarka coś mi działać nie chce )))))[Obrazek: 1c1Db1y.jpg]
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#16
Faaaak skasowało mi się com nabazgrał oooo shitttt

Kiedy to pierwszy raz p[rzyjechałem do Banska to na dworcu autobusowym schaltował mnie Georgij Kaiheev i zawiózł mnie do siebie! Cena za kwaterę wtenczas była za 8 Lv na twarz! Czyli Ja becaliłem 2x po 8Lv.....
Jak na mój gust cena była przystępna! Dom w którym mieszkał Georgij był zbudowany w latach 80-tych ubiegłego wieku! Sam Georgij to bardzo sympatyczny przyjazny gość skory do wypitki! Zresztą u Niego w ogródkowym potoczku zawsze się chłodziła własnej prodakszyn Rakija ! Zresztą jeszcze raz tio pokażę na fotkach i będę uważał co by nie skasować sobie postuuu grrrrrrr..... Undecided  Undecided  Undecided  Undecided  Undecided  Undecided    /Przypomniałem sobie ulicę to jest  ул. „Цар Иван Асен II-ги/

[Obrazek: D_g.jpg]

[Obrazek: in0WfLU.jpg]

[Obrazek: ZlIJc3R.jpg]

[Obrazek: 45qEJMl.jpg]

[Obrazek: u6yqzf6.jpg]

jeżeli kogoś by zainteresowała Ta kwatera w Bansku u Georgija to bardzo chętnie się podzielę Jego telefonem komórkowym! Na fotkach myślę,że pokazałem standard tej kwatery! Za domkiem znajduje się też nie mały ogródek z drzewami owocowymi a także rabatki z warzywami. Jest tego tyle ,że można się częstować! No i Rakija która przynajmniej ma 70 Volt na pewno! Georgij ma samochód w którym zawiezie tam gdzie się zachce! /No nie za friko/

Ogródek u Georgija;

[Obrazek: izhluum.jpg]

Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin Big Grin

[Obrazek: fLuIaO2.jpg]

Na zakończenie wczorajszo-dzisiejszego noco dnia to pochwalę się tym p.....nym zdjęciem przez które raz jeszcze musiałem ostatniego posta odtwarzać  Sad  Sad  Sad  Teraz będę pamiętał aby używać opcji edycji a nieee ..... szlag mnie zaraz itd itd ..... Jutro lub pojutrze "pójdziemy" na przechadzkę po starym Bansku! Teraz mam już dość  

Fotka pokazuje widoczek jaki się roztaczał z mojego okna!

[Obrazek: DJOmiIZ.jpg]

Dziękuję za Uwagę i Dobranoc Shy
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#17
Na Vihren udało się nam wejść raz. W ubiegłym roku mgła i wiatr przed samym szczytem nas zatrzymały. Dwa lata temu weszlismy na Musałe. Polecam wypad w góry Rila! Zauważyłam, że podrozujemy tymi samymi trasami:-)
Odpowiedz
#18
(20-05-2015,19:00:00)ew-cia napisał(a): Na Vihren udało się nam wejść raz. W ubiegłym roku mgła i wiatr przed samym szczytem nas zatrzymały.  Dwa lata temu weszlismy na Musałe. Polecam wypad w góry Rila! Zauważyłam, że podrozujemy tymi samymi trasami:-)

Nooo chyba taaak  Smile Smile Smile Smile Ja na Musale byłem raz! A kiedy lazłem na Vihren pierwszy raz to mimo wszystko zła aura mnie nie zdołała zatrzymać ! Kto wie .... może pokażę w tym temacie mój pierwszy raz na Vihrenie ?! Ledwie wtedy widziałem moją pięść na wyprostowanej ręce a wiatr głowę urywał. Ale za drugim razem to musiałem biegiem gnać z Vihrena bo szła konkret burza! 
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#19
......To może wypadało by wyjść z kwatery i polukać na miasto?! No co to za ptica jeee?! Ile można siedzieć na chawirze i chlać z Georgijem Rakiję?!

No to do wyjścia......

[Obrazek: CD5BnCF.jpg]

Idąc w dół to zawsze napataczałem się na to czwór kołowe ustrojstwo! Zawsze chciałem się tym czymś karnąć!

[Obrazek: MhXQ7GI.jpg]

A jak by podczepić ot takie jeszcze co .... To w ogóle był by pełny szpan Cool Cool Cool

[Obrazek: YMXsXBQ.jpg]

Jak widać na załączonych obrazkach to wyszliśmy już z kwatery .... Jutro pokażę część dalszą ! Dziękuję za Uwagę!
ps.
Póżno coś ostatnio wracam z tyry .... Aleeeee jutro a nawet dziś to dam rade jeszcze!
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
#20
Skoro jak już znależliśmy się na ulicy to może bym pokazał szanownemu Gremium Bulgaricusa kawalątek starego miasta?! Aby dalej nie zanudzać o kwaterach czy tam piciu rakiji z Georgijem to pokażę co tam w tym miasteczku sobie z cicha pękł drzemie!
No to wejdżmy raz jeszcze razem w stary grad;

[Obrazek: OfIw38c.jpg]

[Obrazek: kAajc9s.jpg]

[Obrazek: G8Ce38z.jpg]

[Obrazek: s8e4ITx.jpg]

[Obrazek: 86HLeC7.jpg]

[Obrazek: lhPrnRU.jpg]

[Obrazek: 7hs7LiZ.jpg]

Myślę sobie,że jak na dzisiaj to było by na tyle! Tera muszę zwiewać ponieważ moja dziewczyna Rosjanka mnie na skajpie bombarduje i muszę Ją utwierdzić,że nigdzie na "lewo" ja nie polazłem!

Dziękuję za uwagę i mam nadzieję,że skany kliszн średnio formatowej fotografii się spodobały?! To do następnego razu! Пока!!! Wink Wink Wink
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości