Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
muzyka bułgarska
#11
Odpowiedz
#12
Odpowiedz
#13


piękna Gergana
Odpowiedz
#14
orlinezze: cały album jest genialny Big Grin popczew jak tekst napisał, to kapcie spadały Big Grin o tej rozkładanej kasetowej okładce ilustrującej kolejne piosenki nie wspomnę - arcydzieło Big Grin a z pozostałości pokontrolowych KGB też lubię. nie wiesz czy wyszły jakieś reedycje na CD? bym odświeżył przynajmniej lele kako i ljuboff. na CD tylko składankę udało mi się dorwać.
Odpowiedz
#15
Lele Kako i Liuboff tylko na kasetach widziałem, wtedy CD były mało popularne. Po nich wyszli Hipodil i jescze grają Smile
Odpowiedz
#16
(25-01-2016,17:12:53)orlinezze napisał(a): Lele Kako i Liuboff tylko na kasetach widziałem, wtedy CD były mało popularne. Po nich wyszli Hipodil i jescze grają Smile

dlatego się pytam czy może są jakieś wznowienia. na kasetach mam obie i koncertówkę, 88-92 ktoś mi sprzed nosa sprzątnął. w unisonie przy aptece kupowane albo w ndk. już nie pamiętam. zresztą nie ma już obu, apteki też Tongue składankę 'te tv'a e' kupiłem na CD razem z KGB w orange na grafa. a i na tym koncercie kontrol/revju/hipodil co parę lat temu bym chciał być, oj chciałbym Smile
Odpowiedz
#17
Zorza "czałgi"
Wolno sluchać tego utworu tylko po wypiciu pół litra koncentratu Smile
Odpowiedz
#18
tego już nie mogę nawet po pół litra. puszczali go na mieście w kółko i na okrągło gdzie popadnie i wbijanie się na niego w autobusie, w marszrutce, w sklepie, w knajpie, czy z mieszkań to norma była... i tak parę razy dziennie. no nie dało się obejść. rzyg, serio Big Grin



a rado jest nie do zajechania. nówka sztuka sprzed 3 lat Cool jakiś benefis chyba nawet miał czy coś w tym stylu Big Grin

Odpowiedz
#19
Haha retro chalga Smile
Przypomniałem sobie w latach dziewięćdziesiątych moj znajomy bardzo utalentowany muzyk rockowy napisal "Folk opera" coś jak Rock opera ale po balkańsku.
Jedna piosenka została sprzedana i zrobiła sie wielkim hitem Co ciekawe piosenka nazywa sie 100 marek a cene za jaką ją sprzedal to 90 marek Smile Ale lata kryzysu co robić

póżniej z tej samej folk powstały jeszcze wideoklipy w jednym z nich występuję osobiście Smile Wszytko dla jaj

teksty ma przednie Smile
Odpowiedz
#20
dla jaj to ja czałgę na łomot przerabiam. w bułgarii się nie przyjęło, ale za to w rumunii jaja były jak berety Big Grin

retro czałga w wersji z dość mocnym przytupem, także uważaj na uszy Big Grin


http://www.libertatea.ro/monden/muzica/manelista-denisa-muza-unor-rockeri-490944
pierwsza notka z rumuńskiego tabloidu, po tym jak temat wyszedł. potem w miarę regularnie się pojawiały następne notki do 2013. raz nawet na pół strony a w jakimś regionalnym dzienniku to nawet cała Wink ubaw miałem po pachy Big Grin
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości