Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plovdiv / Пловдив
oraz cytując klasyka ówczesnego bg rapu o tym napitku "всички момичета пият боза за да им пораснат големи гърдите" Big Grin

a w szklanicy był wtedy gin z tonikiem. temperatura wtedy jechała po długiej zimie prawie od zera co dzień o 5 stopni w górę. z 0-5 po tygodniu nagle się zrobiło 35 w cieniu albo i lepiej.

(sry, nie wiedziałem, że są 2 wersje , podmieniłem już na tę oryginalną z 1996)
Sproket .... mi tak moja mama mówiła o jajecznicy,że mi żenidła za wielkie urosną!

A to ja przed wejściem do starego Plovdiva  Wink

[Obrazek: k8L4Rez.jpg]
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
o. zsolt i dan mają a ja nie mam swojej fory z amfiteatru. no cóż, to były czasy, jak się negatyw oszczędzało Wink
(06-03-2016,00:59:06)sproket napisał(a): o. zsolt i dan mają a ja nie mam swojej fory z amfiteatru. no cóż, to były czasy, jak się negatyw oszczędzało Wink

Ja bardzo długo waliłem na negatywach! Jeszcze przed 2-oma laty targałem całkiem niezły pakunek z rolkami! Jak bym kupił skaner coolscana Nikon to bym trzaskał do tej pory analogi

ps.

Te skanery są za nadto drogawe Sad Sad Sad Sad Grrrrr
ale tam wtedy to była droga zabawa,jak na miejscowe warunki. i tak miałem tylko idiotenaparat kodak 330 bodajże. kurde, dalej nie polazłem wywołać tych brakujących zdjęć z mimi, eleną i kiro...
(06-03-2016,01:06:05)sproket napisał(a): ale tam wtedy to była droga zabawa,jak na miejscowe warunki. i tak miałem tylko idiotenaparat kodak 330 bodajże. kurde, dalej nie polazłem wywołać tych brakujących zdjęć z mimi, eleną i kiro...

Sproket .... No to trza wywołać! Mi plastyka analogowa bardziej do oka przylega ))))
Witujcieee))) Właściwie to nie mam nic konkretnego do roboty! A bas już odłożyłem do walichy,to może bym pokazał drogę dalszą ku staremu Plovdivu?! Myślę,że architekturę tam znajdziemy nie najgorszą?! No zobaczymy....))))

[Obrazek: 2_313.jpg]

[Obrazek: wSROlzo.jpg]

[Obrazek: WQdKFP6.jpg]

Tam na tą górę sobie podejdziemy!  Wink

[Obrazek: 4DGXWT7.jpg]

Tylko przejdziem wedle trzech buczków.... Tfu!! Koło targowiska znaczy)))

[Obrazek: MHq7UkT.jpg]

[Obrazek: 2_318.jpg]
[Obrazek: Qb7ahSv.jpg]

Było gorąco więc były odpoczynki chwilowe

[Obrazek: NFJySvr.jpg]

Ot widoczek panoramy Plovdiva

[Obrazek: g88xzUH.jpg]

[Obrazek: GgHPLOD.jpg]

green hell))))

No to jesteśmy na górze tego wzniesienia...

[Obrazek: LcZZlGi.jpg]

[Obrazek: 2_332.jpg]
[Obrazek: WMuagek.jpg]

komu fajansu????

[Obrazek: jGGKZRj.jpg]

A tu widoczek na jakieś "forum" .... Przygotowania do jakiegoś święta.
To może na dzisiaj to może by starczyło tych jpg'óófff?! Ale Dziękuję za uwagę i pozdrawiam.

[Obrazek: K9nKFML.jpg]
Ja bardzo żałuję, że do Plovdiv nam nie po drodze. Odżyły w nas wspomnienia z 2013 roku, kiedy to wakacje na wybrzeżu przedłużyliśmy jeszcze o trzydniowy pobyt w Plovdiv.
http://myszawtrasie.blogspot.com/2013/10/plovdiv-stare-czy-nowe.html
Polecam takie połączenie.

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości