Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koszty życia (produktów spożywczych)
Witam,

Czy może ktoś się wypowiedzieć o kosztach życia w Bułgarii? Szczególnie interesują mnie koszty produktów spożywczych, sanitarnych, chemia, itp. Czyli wszystko czego używamy na co dzień.

Szukałem, ale nie za bardzo znalazłem takiego tematu na forum.

Dokładnie interesują mnie:
chleb, sery, mleko, wędliny, napoje (cola), proszki do prania, itp.
Odpowiedz
(22-02-2016, 19:16:05)GoranBG napisał(a): Witam,

Czy może ktoś się wypowiedzieć o kosztach życia w Bułgarii? Szczególnie interesują mnie koszty produktów spożywczych, sanitarnych, chemia, itp. Czyli wszystko czego używamy na co dzień.

Szukałem, ale nie za bardzo znalazłem takiego tematu na forum.

Dokładnie interesują mnie:
chleb, sery, mleko, wędliny, napoje (cola), proszki do prania, itp.

Poszukaj gazetek sieciowych z Bułgarii, będziesz miał jak na tacy. Z doświadczenia dodam, że ceny podobne jak u nas.
A jako ciekawostkę to akcje tematyczne Lidla są tam mniej więcej około tygodnia później niż w Polsce, a i ceny mnie zaskoczyły - były wyższe niż u nas o jakieś 20%. No cóż, a Niemcy mają ceny niższe niż my.
Odpowiedz
Ceny podobne chociaż mnie zawsze zaskakują wysokie ceny nabiału. Alko za to tańszy ale o to nie pytasz. Wink
Odpowiedz
cieprosz. nie wiem czy temat był, ale link do sensownego zbioru bułgarskich supermarketowych gazetek wrzucałem w maju w "kosztach urlopu". przejrzyj zawartość i będziesz na bieżąco w temacie.
Odpowiedz
(22-02-2016, 21:36:07)dżek napisał(a): Ceny podobne chociaż mnie zawsze zaskakują wysokie ceny nabiału. Alko za to tańszy ale o to nie pytasz. Wink

Ale tu jeszcze trzeba zaznaczyć, że w miejscowościach wypoczynkowych ceny są generalnie wyższe. Wystarczy pojechać do sklepu dla miejscowych, albo też tzw. hurtowni w kurorcie - ceny przystępne.
Odpowiedz
Kiedyś największą atrakcją Bułgarii były właśnie ceny.

http://pozdrozeciwroze.blogspot.com/
Odpowiedz
Tu masz gazetkę z LIDLA.
Odpowiedz
Dzięki Wam bardzo za pomocne linki i informacje Wink
Odpowiedz
Witam.Chciałam się dopytać w sprawie cen,bo słyszałam,że niektóre produkty bardzo poszły w górę nawet 100% czy to prawda?
Odpowiedz
Tutaj masz podane ceny produktów w BG
http://www.cenynaswiecie.pl/ceny-w-bulgarii,32/
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości