Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Sałata szopska
W Lidlu też jest niezły ser bałkański marki pilos i również jest też dostępna grecka feta

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Kupiłem tą fetę z tesco. Ten z Lidla trochę miękki i trudno ho zetrzeć. Ale z braku laku...
Odpowiedz
Spróbuj więc fety greckiej z Lida, jest trochę twardsza od tego pilosa, choć on też do całkiem miękkich nie należy, jak np. ta polska Favita, to już w ogóle paciara jest...
Odpowiedz
Kupowalam fete z Lidla za 3.49 zl i za około 8 cos jak był tydzień grecki, ale szczerze mowiac lepiej smakuje mi ta z Tesco. Z lidla  jest gumowata- może ja na taka trafiłam(probowalam pore razy z roznych dostaw). Z feta z Tesco robiłam male banice. Smakowo bardzo dobre. Kiedys kupiłam w Makro Ser balkanski krowi, kozi i owczy - nie mój smak, mezowi natomiast smakowal.  Cena ponad 5 zl za 200g. Dzieki Teresie(dala cynk) mam jeszcze 5 puszek sera bałkańskiego z Lidla Smile Smile Smile
Odpowiedz
egon, też miałem z 5 puszek ale jak się zaczęły pomidory malinowe i prawdziwe ogórki to serek się skończył Smile
Odpowiedz
Wy w Polsce w Lidu kupujecie sery bulgarskie a ja w Bulgarii golonke polska Smile
Odpowiedz
I ja pokusiłem się o własną wersję szopskiej: z czerwoną cebulą i serem bałkańskim z Lidla.

[Obrazek: szopska.png]
Odpowiedz
pięknie wyglada Smile
Odpowiedz
Bardzo ladna , z czerwona cebula to tez moja wersja
Odpowiedz
Brawo ventosa. Narobiłeś mi smaka i jutro trzeba zrobić. He he!
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości