Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Tydzień Kultury Bułgarskiej - prima aprilis ;)
Wczoraj, na naszą forumową skrzynkę pocztową dostaliśmy taki oto list:

Cytat:Раги приятели на България,
С огромно удоволствие гледаме на вашата деиност и радваме се, че нашата държава, Българиа, е вашата истинска страст. В благодарение за огромен принос в разпорстраниаване на знание, не само туристическо, за отчеството ни, бихме искали да ви предложим сътрудничество при организация на Седмица на Българската Култура в Полша. Събитието е под патронат на Министерство на кулкутрата на Репубика Българиа, допълнително, завършваме разгобори с полския Аташе в Българиа. Ако имате желание за сътрудничество като форъм bulgaricus.pl, молиме да ни представите три лица, които според вас, наи интересно ще разкажар за своите изживявания в Българиа.

Скоро ще се контактуваме пак с повече подробности.

Drodzy przyjaciele Bułgarii,
Z ogromną przyjemnością przyglądamy się waszej działalności oraz wielce cieszymy się, że Waszą pasją jest nasz piękny kraj – Bułgaria. Doceniając ogromny wkład w popularyzowanie wiedzy, nie tylko turystycznej, na temat naszej ojczyzny. Chcielibyśmy zaproponować Wam współpracę przy organizacji Tygodnia Kultury Bułgarskiej w Polsce. Wydarzeniu patronuje Ministerstwo Kultury Bułgarii, prowadzimy też ostatnie rozmowy z Polskim Attache w Bułgarii . Jeśli bylibyście zainteresowani współpracą jako forum Bulgaricus.pl prosimy o zgłoszenie trzech osób, które waszym zdaniem najciekawiej opowiedzą o swoich doświadczeniach w Bułgarii.

Wkrótce skontaktujemy się ponownie i podamy więcej szczegółów.

Z wyrazami szacunku,
Kiril Petkov
Република България
Министерство на културата
тел. 94 00 863
тел. 94 00 861
тел. 987 41 89
e-mail: press@mc.government.bg

[Obrazek: gerb.jpg]

Nie wiem jak Wam, ale mnie zrobiło się bardzo miło. Smile
Odpiszę krótko, z prośbą o podanie podstawowych danych, czyli gdzie i kiedy.

Pzdr
Marek
Odpowiedz
prima aprilis?
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
jak widać mamy przyjaciół na państwowym szczeblu
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
no no, to na info@bulgaricus przyszło? Nie sprawdzałem ostatnio poczty
Odpowiedz
U mnie sprawdza thunderbird.. Tongue
Tak, na info@...

Bateniki - a Wy w Bułgarii kultywujecie prima aprilis? Smile Bo to z oficjalnego maila "mc.government.bg" przyszło - nawet IP sprawdziłem.. Wink

Pzdr
Marek
Odpowiedz
Dlaczego tyle bledów ortograficznych? najbardziej razi Българиа...Ministerstwo kultury??? Jakisz żart to jest nawet po składni zdań widać , że to żaden bułgar tego nie pisał , to jest tlumaczone przez google. Prima aprilis no pasaran Smile
Odpowiedz
Musicie być tacy czujni? Wink
Jaj se nawet nie można porobić. Tongue

A za ten google translator to się Mastika obrazi - jak nic. Big Grin

Pzdr
Marek
Odpowiedz
Próbuj dalej , z mastiką by ci sie uało Smile
Odpowiedz
kuźwa Orlin ty to wszędzie musisz oko wsadzić hehe

a nie mówiłem żeby naszych Bułgarów zbanować na jeden dzień ?
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Pisałem to średnio przytomny, wiedziałem, że się posypię na składni, a literówki... cóż, dałem ciała Wink
Odpowiedz