Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plaża w Nessebar
Witam w sierpniu na 10 dni wybieramy się do hotelu Festa Panorama w Nessebar a że nie znalazłem nic na temat plaż w tym regionie to mam pytanie do tych forumowiczów którzy maja wiedzę na temat tych okolic gdzie najlepiej plażować bo w samym sąsiedztwie hotelu brak plaży chć dosłownie 150 m w stronę słonecznego brzegu zaczyna się plaża jednak interesuje mnie plaża bez płatnych leżaków po prostu chcemy sie rozłożyć z własnym parasolem i leżakiem
Odpowiedz
Oj to chyba ciężko będzie w tamtej okolicy... Pozdrawiam krajana!

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
To mnie nie pocieszyłeś z tą plażą w okolicy mojego hotelu. Gdzieś tam wyczytałem że po drugiej stronie Neseberu jest fajn plaża aleczekam na potwierdzenie bo też nie zamierzam spacerować na plażę dalej niż ok 1 km
Odpowiedz
Nie martw się niepotrzebnie cie straszą. Obok fiesta jest plaża słonecznego brzegu i tam można sie rozkładać z własnym sprzętem tylko nie przy pierwszej linii tylko za parasolami a miejsca jest sporo. Sa tez wydmy i dużo osób robi sobie między nimi cichy zakątęk tak aby nikt im nie przeszkadzał. Do plaży w Neseberze po drugiej stronie masz więcej niż kilometr więc odpada. Fiesta to fajny hotel w miare nowy i z pięknym położeniem przy morzu z widokami. Życze miłego odpoczynku Smile
Odpowiedz
Po twojej stronie jest bardzo ładna plaża, masz niewielki kawałek do przejścia, tylko że jest to przed samym półwyspem to czasami jest sporo zielonego w wodzie.jak tylko zejdziesz na plażę od samego poczatku jest troszkę luzu dla turystów ze swoimi leżakami, ewentualnie dopiero za płatnymi parasolkami. Po drugiej stronie masz plażę ale po co tyle spacerować? Sam zajedziesz to się przekonasz. Zapewne będziesz chodził na tą na której mniej zielepactwa, a to uzależnione jest od prądów morskich.
Pozdrawiam i życzę udanego pobytu.
Odpowiedz
Czy na plaży właśnie w Neseber od strony słonecznego brzegu potrzebne są specjalne buty? chodzi mi o ochronę przed kamykami ale też przed gorącym piaskiem?
Odpowiedz
na samej plaży nie potrzebowałem, ale powiem Ci, że jak w tej okolicy szedłem przez wydmy, to każde zboczenie z dróżki wyłożonej z desek, to było niezłe przeżycie termalne.
Poza tym do wody mogą się przydać, tam z reguły był piasek, ale przy samej plaży są często drobne kamyczki i jak ktoś jest wrażliwy (albo ciężki), to lepiej zabrać. Wystarczą zwykłe wodne, niewiele miejsca zajmują.
Odpowiedz
Od strony Słonecznego nie ma kamieni ale piasek jak wszędzie jest bardzo gorący, jeżeli będziesz rozłożony blisko wody to dojdziesz w klapkach i po problemie. Nieciekawie się to przedstawia przy swoim kramie rozstawionym za parasolkami, no cóż wtedy trzeba szybko brykać do wody albo być zaopatrzonym w obuwie.
Odpowiedz
Dokładnie zamierzam rozstawić swój ,,kram ,, więc raczej czeka mnie dłuższa droga do wody chociaż będę zaraz z rańca polował na dobre miejsce jak najbliżej wody o ile to sie uda!
Odpowiedz
Na twoje szczęście jest to plaża piaszczysta nie tak jak w Sinemorcu na Kosie muszelkowa. Polecam brykanie jak tygrysek. Jak będziesz rano na plaży to powinieneś mieć dobre miejsce.
Odpowiedz