Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Plaża w Nessebar
nie no Panowie, nie ma nic piękniejszego jak kąpiel w morzu tak przed 7, jak jeszcze misiowi wali z pyska rakiją

pusto, chłodno, na golasa - żyć nie umierać, od razu na śniadanie lukanka, ser,pomidor, cebula, oliwki i Zagorka

misiowe all inclusive

ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Caca na plaży zapijana Zagorką też fajnie brzmi. Nad Bałtykiem tych klimatów brakuje. A do obiadku 100 m od plaży kieliszeczek zimnej rakiji. OMG!
Odpowiedz
Hary, browarek to jednak u mnie nie z rana, tylko tak bardziej na koniec dnia, takie przyzwyczajenie. A poza tym do wstawania rano na wakacje żadna plaża mnie nie zmusi, no chyba, że jakaś ciekawa wyprawa Cool Big Grin
Na plaży też raczej nie, bo Malutka coraz częściej na głęboką wodę chce iść, a przed 7, to może być 23, ale to raczej nad jeziorkami
Odpowiedz
Wolffer, to trochę poza tematem, ale tylko 1 zdanie. Miałem to samo z moją córką. Szła do wody jak letnia burza i jak letnia burza kończyła w wodzie po pas. Więc zapisaliśmy ją na kurs nauki pływania. Tata uczy, ale tata jest miętki. Pan instruktor nie jest miętki.
Moja Kaśka teraz popyla w wodzie jak mały messerszmit.  Nauczyła się też szacunku dla  wody i wie, na co może sobie pozwolić. A ja myślałem że dobrze pływam! Zabrałem je na rejs do Chorwacji.  Warto było  zobaczyć córkę nurkującą w kryształowo czystej wodzie bez strachu o nią!
Pozdrawiam, Hary.
Odpowiedz
Wakacje tuż,tuż a u mnie dylemat gdzie jechać i mase pytań.
Proszę o info czy na plaży w pobliżu tego apart Nesebar New Town Apartment
N 43º 20.089, E 28º 17.104 t.j granica S.B- Neseber zanajdę kawałek plaży gdzie bez problemu można rozłożyć własny ręcznik przy samej wodzie,czy tylko same płatne parawole.
dzięki za info
Odpowiedz
wszystkie plaży na koncesija obowiązkowo mają 50% placu dla takich jak tySmile))
A czemu chcesz przy samej wodzie?
Tam jest naj-zle, caly ruch pieszy sie odbywa na granicy wody i piachuSmile))
Też będa korzystal z tego plażu, od 23 do 28. 06.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
(05-06-2016, 13:17:42)czes1 napisał(a): Wakacje tuż,tuż a u mnie dylemat gdzie jechać i mase pytań.
Proszę o info czy na plaży w pobliżu tego apart  Nesebar New Town Apartment
N 43º 20.089, E 28º 17.104  t.j granica S.B- Neseber zanajdę kawałek plaży gdzie bez problemu można rozłożyć własny ręcznik przy samej wodzie,czy tylko same płatne parawole.
dzięki za info
Witam ja mam wykupiony hotel na przeciwko New Town Apartament w Festa Panorama więc interesuje mnie ta sama plaża co Ciebie i też bezpłatna bo zamierzam się rozłożyć ze swoim leżakiem itp z tego co mi forumowicze pisali powinniśmy znaleźć jakieś wolne miejsce może trzeba będzie się przejść z 200-300m plażą ale coś myślę znajdziemy.
Ale mnie zainteresował opis Twojego Apartamentu dotyczący parkingu:
pisze że parking publiczny bezpłatny dostępny nie potrzeba wcześniejszej rezerwacji?
tak myślę może i ja skorzystam z tego parkingu skoro jest publiczny?

Ps. a w jakim terminie jedziesz?
Bezpłatnie! Bezpłatny Parking publiczny jest dostępny na miejscu (nie jest konieczna rezerwacja).
Odpowiedz
Ja mam taką wstępną rezerwacje (dzisiejszą) od 25.07 wyjazd z Rzeszowa 24.07.
Ale jeszcze walcze z myślami a małżonka walczy razy 2

Poprostu lubię jak najbliżej wody.
Jeżeli będziesz końcem cerwca to proszę daj info jaka jest sytuacja
Odpowiedz
Jeżeli tak, to czego wybierasz kurort gdzie są 500 000 ludzy w sezonie?
Jest mnóstwo kameralnych plaż, ba nawet są takie bez koncesja Smile

p.s.100% będzie relacja- o plaży i parkingach Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz