Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Przepisy
(13-06-2016, 16:51:57)andrzej1234 napisał(a):
(13-06-2016, 16:19:29)mastika_fan napisał(a): Oferta jest jeszcze aktualna, sprawdź PW, wysłałem Ci linka.

TAK masz racje .
Znalazłem.
Serdeczne dzięki.

Witam

Czuszkopek już mam.
Teraz problem z obsługą. Urządzenie proste ale na pewno są pewne chwyty które usprawnią zdejmowanie skórki.
Co możesz poradzić ?
Drugi temat to już na inny dział a mianowicie przepisy na wykorzystanie do przetworów na zimę bo mnie to interesuje głównie.
W tym dobre i ciekawe zalewy itp.
Może ktoś pomoże. Może można nabyć książkę w tym zakresie .
Odpowiedz
Upieczone papryki wsadzaj do garnku pod przykriwą.Jak papryka wystygnie zdejmuj skórki.
Surowej papryki nakluć wydelcem przed wsadzanie do czuszkopeka.
Podam ci mój ulubiony przepys:
czosnek-duuużo+posiekana natka pietruszki+sól+olej slonecznikowy.
Oczyszczona opieczona paprika kladzieme w sloiku warstwamy i między nich posypujeme tak zrobionej mieszanki.
na wierzchu dolewame 1 cm oleju.zakręcame i obracame do góry dnem.
SmacznegoSmile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Albo do gara jak pisze Bateniki (do gara), albo do torebki foliowej na 15 minut. Obiera się jak złoto Smile
Odpowiedz
(16-06-2016, 15:37:22)mastika_fan napisał(a): Albo do gara jak pisze Bateniki (do gara), albo do torebki foliowej na 15 minut. Obiera się jak złoto Smile

Dzięki Wam.
Może jeszcze ktoś coś podpowie.
Będę wdzięczny
Odpowiedz
Albo paprykę pokroić na 3 części "południkowo" żeby mieć takie kolebki i trochę podpiekać, potem dodać do środka papryki jak do łódeczki wymieszany twaróg z jakiem, posolony i popieprzony (albo ostra papryczka posiekana lub same nasionka) moze być ofc. sirene i to jeszcze przyrumienić. Podawać z grzankami (bruscheta byłaby tu OK).
Chociaż to można zrobić w piekarniku, albo i na samej patelni.
Smacznego.
Odpowiedz
to jest lepsze miejsce na taką wymianę wiedzy Smile
Odpowiedz
Wczoraj zrobiłam musake z cukinia korzystając z książki Balkanskie zapiski kuchenne. 1 kg cukinia obieramy i kroimy w kostkę. 2 łyżki oliwy,2 łyżki masła wstawiamy do piekarnika rozgrzane. Czekamy,aż cukinia zmienię. Następnie dodajemy 5 starych pomidorów
Mieszamy i solidny do smaku. Ja użyłam szarenej soli. Czekamy jeszcze 15 minut. Następnie posypujemy starym serem(najlepiej) kaszkawal. Polewamy całość 2 roztrzepanymi jajkami z dodatkiem pokrojone koperty. Zapiekany.
Odpowiedz
Malze po burgasku[Obrazek: ceb64fa895302321f49d1fd4d1223842.jpg]

Sent from my K6000 using Tapatalk
Odpowiedz
Podeslesz przepis?

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Andrzej1234 prosze o kontakt egon  Smile
Odpowiedz