Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carewo / Царево
Koty nie sepią.
[Obrazek: koty-nie-zebrza-o-jedzenie-one-siedza-i-...niesz.jpeg]
Odpowiedz
(07-06-2016, 11:42:36)peter napisał(a): jakieś nowe danie te "sępiące koty"

Nigdy nie wiadomo, co jest zmielone w kabapczach/kjuftach... Wink
Odpowiedz
W Carewie można spotkać nietypowy miód, mianowicie ze spadzi dębowej, nie za słodki, raczej gorzki, ale jak ktoś lubi to polecam jest po prostu inny. Ma jedynie słuszny czarny kolor. Podobno ma jakieś właściwości lecznicze, hmmm tylko na co?  Stoją ludzie na głównym deptaku i opychają to turystą. Z pasieki "Mana". Nie mam na celu reklamowanie tej firmy.

[Obrazek: 5317140_manev.JPG]
Odpowiedz
Acha, przypomniało mi się...
Podczas ostatniego pobytu, tradycyjnie już, odwiedziliśmy Carewo. Standardowo udaliśmy się na kolację do naszej starej sprawdzonej knajpki, pisałem o niej w poście #5.
"Spalona" kucharz się zmenił, to co podają nie nadaje się do zjedzenia, frytki śmierdziały fryturą starszą od Frytowskiego. Wink Jakieś niezjadliwe kawałki kurczaka - takiego syfu dawno nie próbowałem. Zrobiło się nam strasznie przykro, jedliśmy w tej restauracji od 6 lat.
Niestety takie uroki nadmorskich knajpek w Bułgarii. Jednego roku może być super w następnym nie da się zjeść. ;(
Odpowiedz
Podobno w Carewie,w dzielnicy Wasyliko rośnie 280-letnia figa Ficus Carica.

http://www.nationalgeographic.bg/?cid=120&article=4709
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
Tak było w niedzielę 4.09 na VI rybnym festywalu w Carewie

https://www.facebook.com/www.lap.bg/vide...886151823/
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
(19-07-2016, 15:03:27)frytowski napisał(a): Acha, przypomniało mi się...
Podczas ostatniego pobytu, tradycyjnie już, odwiedziliśmy Carewo. Standardowo udaliśmy się na kolację do naszej starej sprawdzonej knajpki, pisałem o niej w poście #5.
"Spalona" kucharz się zmenił, to co podają nie nadaje się do zjedzenia, frytki śmierdziały fryturą starszą od Frytowskiego. Wink Jakieś niezjadliwe kawałki kurczaka - takiego syfu dawno nie próbowałem. Zrobiło się nam strasznie przykro, jedliśmy w tej restauracji od 6 lat.
Niestety takie uroki nadmorskich knajpek w Bułgarii. Jednego roku może być super w następnym nie da się zjeść. ;(
Sry, ale o którą knajpę chodzi "Diana" w hotelu po lewo czy "Bistro Tania" po prawo na zdjęciu prawie na chodniku ?
Odpowiedz
(12-03-2017, 01:41:21)igi123 napisał(a): Sry, ale o którą knajpę chodzi "Diana" w hotelu po lewo czy "Bistro Tania" po prawo na zdjęciu prawie na chodniku ?

Igi, chodzi o tę na chodniku. Link z gógla się rozjechał trochę.
Odpowiedz
Witamy z Carewa. Tu jest pieknie. Mieszkańcy przygotowują sie do zimy[Obrazek: a3ba09c9fa002546ec1b7d6fd87f2f98.jpg][Obrazek: 1edab58293bb0fef959b418afbea2781.jpg][Obrazek: d1d670b6827a12aafdb320af74b3542b.jpg][Obrazek: f558d046c77c1ab179edc81d614237eb.jpg]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Jak dotarliście? Komunikacją publiczną?
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości