Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carewo / Царево
Do Carewa pojechalismy Busem. Koszt biletu 3 lewa od osoby. Jak przejechaliśmy do Primorska (16.09)-to już Rent a Car ( zamkniete).

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Do Carewa zaciągnęła nas ciekawość- w przyszłym roku tam będziemy wypoczywać. Wczoraj wieczorkiem powtórnie przeczytałam relacje Beatki z poprzedniego roku, zeby wiedzieć jak sie poruszać. Beata dziekujemy za wskazowki. Punkt dla Ciebie po powrocie do domu.

Odpowiedz
Możesz coś napisać o tej zatoczce z pierwszego zdjęcia?
Odpowiedz
(26-09-2018, 17:54:52)dżek napisał(a): Możesz coś napisać o tej zatoczce z pierwszego zdjęcia?
Jacku próbowałam coś znaleźć w internecie, ale porażka. Pojdziemy do Iwana, może coś będzie wiedział. A jak wrócimy do domu- mamy parę dobrach starych przewodnikow- może coś w nich będzie napisane w tym temacie. A może ktoś coś o tym miejscu może wie i napisze.

Odpowiedz
Chodzi mi o to czy tam jest jakaś plaża? Bo fajna zatoczka.
Odpowiedz
Jacku tam, gdzie jest ta fajna zatoczka nie ma plaży.

Odpowiedz
Witam wszystkich.
W tym roku w lipcu wybieramy się ze znajomymi do Carewa. Podpowiedzcie proszę czy na pierwszy raz do Bułgarii dobry wybór? Nie lubimy cały czas siedzieć na jednej plaży tylko jeździmy i zwiedzamy i przemieszczamy się po różnych plażach. Oczywiście są także dzieci w wieku 4, 7, 12, 14 i 19 lat, czy możecie podać namiary na plaże warte odwiedzenia? Jakie ciekawe miejsca są w zasięgu jednego dnia autem warte zobaczenia?
Odpowiedz
Nie chcę Ci mącić w głowie ale jeżeli nie masz rezerwacji to możesz rozważyć jeszcze jedno miejsce - a mianowicie Rawdę. Byłem tam dwa razy i ja i wszystkie dzieci, które z nami były (już nastoletnie) były zadowolone. Miejscowość tania w porównaniu z innymi kurortami. W pobliżu aquapark do którego kursują darmowe busy. Kilka kilometrów położony jest piękny i zabytkowy Nessebar. Jesteście samochodem więc w zasięgu dziennego wypadu znajduje się i Sozopol i Burgas. A i jakieś ładne plaże w okolicy też się znajdą. Bo te w Rawdzie mogą być ale jakieś rewelacyjne to nie są.
Odpowiedz
Szwagier o Carewie mozesz  troche poczytac w relacji myszabe, watek: Byc w siodmym niebie...Pomorie, Primorsko 10-24.08.2017- od postu numer 100.
Za kilka dni(moze wczesniej) w swojej relacji  Wrzesniowa Bulgaria zaprezentuje kilkanascie zdjec z Carewa. Do Carewa wybralismy sie na wycieczke bedac na wypoczynku w Primorsku. W 2019r mamy zarezerwowany hotel w Carewie w terminie 10-24 wrzesnia. 
Masz jeszcze troche czasu na rozwazenie czy pojechac do Carewa na wypoczynek, czy moze tak jak Ci zaproponowal Jacek rozwazyc Rawde, czy moze inna miejscowosc.
Odpowiedz
Zaraz poczytam sobie o Rawda, zależy mi przede wszystkim na fajnych plażach gdzie można ponurkować z maską, a z tego względu że będziemy zmotoryzowani to żaden problem podjechać kilka kilometrów. Chodzi mi też o fajną miejscówkę wypadową nie za głośną ale też z możliwością wyjścia wieczorami na drinka i dobrą kolację.
Po ostatnich naszych wyjazdach wakacyjnych a byliśmy trzy razy w Albani, w Czarnogórze, Chorwacji, Grecji, Krymie, chcemy zobaczyć coś innego, zwiedzić i poznać inne kraje, obowiązkowo po drodze trasa TT na którą wybieram się już kilka lat. Nie jestem typowym plażowiczem, lubimy zawsze aktywnie spędzać czas na wakacjach.
Z relacji myszabe widzę, że Carewo jest dosyć spokojną i ciekawą miejscowością.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości