Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Carewo / Царево
Koło Carewa są fajne plaże Nestinarka i zwłaszcza Arapia. Na tej ostatniej powinno być jeszcze "dajwing center". Miejska plaża pupy nie urywa w-g mnie

Wysłane przy użyciu Tapatalka

Poza tym jeśli chodzi o plaże to masz miejską w Ahtopolu, kosę, butamiata i lipite w Sinemorec i silistar jako ostatnia strzeżona w BG Wszystkie dostępne w ciągu kilkudziesięciu minut jazdy samochodem

Odpowiedz
Dobre miejsca do pływania z rurką to masz w Varvara
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
Varvara jak moje dzieci nazywają Barbara
[Obrazek: DSCF8219.jpg]
jest rzut beretem z Carewa (dawniej Miczurin), w bliskiej odległości Ahtopol i Sinemorec.
W samym Carewie za parkiem jest zejście na białe tarasy
[Obrazek: DSCF8015.jpg]
[Obrazek: DSCF8029.jpg]

sporo osób nurkuje. Natomiast z butlami to zdecydowanie Varvara.
Carewo raczej spokojna mieścina.
Rawda no cóż zaczyna być coraz głośniej, plaże są jakie są nie ma za dużo miejsca na tyle apartamentowców i hoteli.
Jeżeli chodzi o nurkowanie w tej miejscowości to przede wszystkim na cyplu. Co do knajpek zdecydowanie Rawda (około 23.00 zapada w sen).
Jeżeli samochodem lepiej dalej na południe Carewo - Sinemorec.
Z Carewa do Sinemorca samochodem w krótkim czasie.
Sam Sinemorec plaża kosa
[Obrazek: DSCF7418.jpg]
i ujście rzeki jak również koniec plaży Butamiata
[Obrazek: DSCF7970.jpg]
jest przy czym się pokręcić z rurką.
Odpowiedz
Dziękuję za wszystkie informacje odnośnie plaż. Co do noclegów to chyba już decyzja zapadła: Carewo. Podpowiedzcie może proszę jeszcze gdzie w jakiej części miasta najlepiej szukać kwater.
Odpowiedz
https://bgstay.com/en-o-9975-hotel_bay_view_complex
Onegdaj mieszkałem właśnie tam, apartamenty należą do różnych właścicieli. Za 2pokojowy z aneksem kuchennym płaciłem coś koło 30 euro, ale to było kilka lat temu. Fajny basen, sklepik na dole i barek parking podziemny. Cały kompleks trochę oddalony od centrum, ale za to było spokojnie. Mieszkańcy to w dużej mierze Rosjanie, aha za płotem niedokończone osiedle w ruinie, starałem siy nie patrzeć w tamtą stronę

Odpowiedz
W Carewie od połowy tego roku będzie Lidl http://www.gramofona.com/burgas-obshtest...i-v-carevo

Изпратено от моят T5 с помощта на Tapatalk
Odpowiedz
Orlin super info. Bedziemy mieli okazje wreszcie sprobowac Lutenice z Chiry, ktora kiedys goscila na Twoim stole.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości