Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Spis rzeczy - Must have
Witam,

Ostatnie szlify przed wyjazdem w dniu jutrzejszym. Mam do Was pytanie macie zrobioną listę rzeczy które trzeba/powinno się wziąć do Bułgarii? Nie wspominam tu o wyposażeniu auta.

Po dzisiejszym zdarzeniu do mojej listy dołączył altacet, alertec i maść po ukąszeniach oraz wapń.

Nie wiem czy w dobrym dziale wstawiłem temat.
Odpowiedz
Czasem w kwaterze można się spotkać ze skolopendrą! Lepiej aby tO.To nikogo nie uchlało!

[Obrazek: 110819238169401306341286274_pres.jpg]
Арка беееее .... зашто ми не вдигаш ?! :-)))))
Odpowiedz
Zawsze bierzemy antybiotyk. Prawie kazdego roku komuś z rodziny się przydał.

TapaTalkiem klepane.
Odpowiedz
(22-07-2016, 19:31:35)arka napisał(a): można się spotkać ze skolopendrą!

ile ja sie tego dziadostwa nawybijałem Big Grin
...:::Bbbuuulllgggaaarrriiiaaa Rrruuullleeezzz:::...
96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19
Odpowiedz
No niestety nie mam znajomości żeby na zaś antybiotyk załatwić :/ jak będzie źle to się ekuz przyda.
Odpowiedz
do apteczki dorzuć stoperan/laremid i jakieś elektrolity, jakby żołądek odmówił współpracy. inna dieta, mogą się przytrafić jakieś sensacje.
Odpowiedz
a na to też uwaga, może wejść do samochodu, ale też i do kwatery  Confused
tak więc proponuję większą apteczkę (po konsultacjach u specjalisty (lepiej przed niż po)), a dla odważnych, zależnie od wieku kostiumik gumowy lub braweran itp.
no i to wcale nie off top  Confused  Big Grin
[Obrazek: tirowki-pracujace-przy-trasie-nr_19356336.jpg]
Odpowiedz
(22-07-2016, 23:16:08)wolffer napisał(a): a na to też uwaga, może wejść do samochodu, ale też i do kwatery  Confused
tak więc proponuję większą apteczkę (po konsultacjach u specjalisty (lepiej przed niż po)), a dla odważnych, zależnie od wieku kostiumik gumowy lub braweran itp.
no i to wcale nie off top  Confused  Big Grin
Zgadza się, jak jedziecie z Obzoru na południe, tuż przed Słonecznym Brzegiem, powiedzmy na ostatnich serpentynach, zawsze pełno tego było. Niektóre z własnymi wersalkami Wink
pozdrawiam Smile
BG: 11;12;13;15;16;17;19? hmmm... też nie?
Odpowiedz
no dobra, tu chodzi o wyposażenie, a nie szukanie i wskazywanie jak pokemona Confused Big Grin Big Grin
Modzi pewnie rakiję popijają, ale jak się obudzą, to pewnie wyczyszczą Confused to już więcej porad od się nie dodam, obiecuję Angel
Odpowiedz
Ja tych dziewczyn nie oceniam. Jest popyt, jest podaż. Jedne chcą, inne muszą. Ja nie korzystam innym nie  żałuję, ale na pewno nie napiszę : zawsze pełno TEGO było.
Pozdrawiam, Hary.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości