Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Internet w Bułgarii.
Czy korzystał ktoś z Was z internetu mobilnego Telenor ?
Odpowiedz
No to kochani powiedzcie jeszcze jak wygląda procedura rejestracji. Czy załatawię to przy zakupie karty sim prepaidowej, czy muszę gdzieś dzwonić i gadać?
Zasada entropii - na tym polega ta zasada, że świat powoli zmierza do nieuporządkowania, i to co było dobre w gorsze się zamienia, i że do chaosu nieustannie wszystko zmierza...
Odpowiedz
A może tak wziąć urlop również od internetu?
Odpowiedz
(25-06-2016, 06:40:58)ew-cia napisał(a): A może tak wziąć urlop również od internetu?
na pewno masz rację, jeżeli ktoś może (chodzi mi o ewentualne uzależnienie, bo wiadomo, że są zawodowe przypadki i wtedy nie da rady sobie odpuścić), to warto.
Ale np. w moim przypadku, to takie czasy, że przynajmniej konto bym na jakiś czas sprawdził. Nie to, że spodziewam się niespodziewanych wpływów, ale lubię wiedzieć na czym stoję. Poza tym nie mam na wakacjach takiej potrzeby, ani zbytniej chęci, więc jestem za (nie dotyczy moderatorów, adminów niniejszego forum Big Grin )
Odpowiedz
(25-06-2016, 06:40:58)ew-cia napisał(a): A może tak wziąć urlop również od internetu?
Przechodzą mi takie myśli przez głowę czasami...
Odpowiedz
jak kto woli z tym używaniem

mi w tym roku LP zapowiedziała embargo na net, odstępstwa to tylko ważne sprawy firmowe

ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
A jak się przez dwa tygodnie nie czyta i nie oglada wiadomości z PL to jak poprawia się samopoczucie !
Odpowiedz
(26-06-2016, 18:09:58)ew-cia napisał(a): A jak się  przez dwa tygodnie nie czyta i nie oglada wiadomości z PL to jak poprawia się samopoczucie !

No i człowiek zaczyna mówić ludzkim głosem.
Odpowiedz
To tak poważnie jak jest z tym internetem?Czy można zakupić kartę z internetem żeby mi działała w telefonie?
Odpowiedz
(13-07-2016, 22:25:36)jaga napisał(a): To tak poważnie jak jest z tym internetem?Czy można zakupić kartę z internetem żeby mi działała w telefonie?

Da się. Za 10 dni to sprawdzę. Smile
Odpowiedz