Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Rakija...
nie ważne butelki i etykietki!!!
a to co w środku Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Mówcie co chcecie ale najlepsza jest KHAN KRUM Rakija Muskatowa.Piękna,gofrowana butelka z czarną nalepką.I do tego melonik-palce lizaćSmile
Odpowiedz
noooo mnie też smakuje Khan Krum teraz w tych fajniutkich butelkach domowa grozdowa oczekuje na swą kolej

parę lat w stecz do piesztierskiej były zgrabne czaszki ok 100 ml idealne jeszcze 4 się uchowały
Odpowiedz
Witam , forumowiczów Smile
Mam pytanie czy ktoś z was się orientuje gdzie w Primorsku można zakupić rakiję z owoców Figi ?
Najlepiej taką domową
Mam stałe miejsce w Sozopolu a do Primorska lecę pierwszy raz 13-ego
pz
Tomek
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...

Odpowiedz
Tomek napisz do dar.iva , będzie wiedziała

ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
W Achtopol w sklepie rybnym
Zaledwie 30 km. Polka Krystyna i jej mąż Margo. Przy porcie. Polecam. Życzę miłego wypoczynku.
Odpowiedz
Grzebiąc w sieci znalazlem takie coś:
http://www.ludastrast.com/
I my sie nasuniela taka idea:
Zamówić sobie specialne dla nas destylacii domasznej rakii w odpowedniej butelce i etykiecie.
Prosze o dyskusii Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Mama mowi,że w Primorsko nie zna kogoś kto by miał,bo żeby zrobić jeden kazan rakii potrzebne jest mnóstwo fig,ale ona  zrobi smokiniową na poczekaniu Wink Podobno w kwiaciarni można kupić wszelkie smaki i kolory rakii - muskat ,pamid i podobne.Pewnie smokiniowa też jest,miała sprawdzić Smile
Naszą mama najpierw oczyszcza z szkodliwych substancii przez ok. dobę ,potem do butelek wkłada kawałki drewna (bez kory) z morwy,a teraz z dębiu,co trochę uszlachetnia i nadaje ładny kolor.Zero chemii
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
Betaniki jest to dobry pomysł. Jeżeli z fig chętnie wchodzę. Tylko skąd owoce?
Odpowiedz
Fig rzeczywiście trudno znależć tyle żeyby zrobić rakie. W tym roku znowu bede robil z winogron -materiał który pozostanie po winie. Dodaje się cukru i czeka sie na drugą fermentacje. Używamy najnowocześniejsza bimbrownie koło nas -w Sozopolu. Zdjęcia i relacje będą oczywiście jak przyjdzie czas. Na dzen dzisiejszy jeszcze winogron nie kupiłem Smile
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości