Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ciekawostki
#31
wolffer - w KR poprzednie kijanki, to właśnie diesle były. Na nowe nie zwróciłem uwagi, a o lpg pisałem pod kątem, powiedzmy prywatnego użytkownika.
pozdrawiam Smile
HU  03? - 10;
BG: 11;12;13;15;16;17.
PL: 14;20;22.
E: 18;19.
AL i MK: 21.
MNE 23
Odpowiedz
#32
lpg faktycznie stanowi w tym pojeździe drogą inwestycję, zdaje się, że chodzi o wtrysk, a co do użytkowania benzynowych, to ja nie o ceed wyłącznie, ale o ogólnie o taborze w tego rodzaju państwowych instytucjach. Chociaż faktycznie w ostatnich latach ceed zdobywa ten rynek, ale ja bym go widział bardziej jako auto, dla tego rodzaju służb być może, ale w większych miastach (parkowanie, poruszanie się w korkach, czy też jednak mniejsze rejony gdzie nie trzeba gnać na drugi koniec dzielnicy czy powiatu). Takie to tylko tam, bo wciąż w przetargach dla "zwykłych" użytkowników najważniejsza jest cena i może jest i tak, że diesle już przeważają. Pozdr też
Odpowiedz
#33
Kijanki są 1.6 crdi
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
#34
(14-01-2017,17:38:21)Tosho napisał(a): Kijanki są 1.6 crdi
no i tu, co do kijanek że diesle masz rację, mi tylko chodziło o to na czym jeździ większość takiego policyjnego taboru, jak wspomniałeś w BG czy PL (niezależnie od marki)
Odpowiedz
#35
I co wy chlopcy na to?


Odpowiedz
#36
Ciekawe czy jej to sprawiło przyjemność

Wysłane z mojego SM-G900F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#37
Chyba jej nie smakowało - bo nie berkła Smile. A te w puszce z tyłu za Tuborgami to do zapicia chyba miała Smile
Odpowiedz
#38
Fajne stare zdjecia z calej Bulgarii z roznych okresach. Dobry zbior

http://photoarhiv-todorslavchev.com/?cat=130&paged=3
Odpowiedz
#39
W warszawie jest szkola niedzielna bulgarska. Podobno jest duzo uczniow i moze sie zapisac kazdy. http://www.doragabe.com/
Odpowiedz
#40
Na Onecie mozna zobaczyc krotki film zrealizowany przez CNN pt.: Buzludza- opuszczona swiatynia komunizmu w Bulgarii- obiekt doprowadzony do ruiny.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Ciekawostki Ivan79 2 3,083 16-10-2015,08:31:32
Ostatni post: peter

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości