Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Gdzie na plażę z psem ?
Kiedyś, kiedyś zadałem już to pytanie. Ideałem oczywiście byłaby miejscówka z duuuużą, puuustą plażą Smile .
Jeśli dobrze pamiętam mówiono wtedy o okolicach Szabli ?
Pomóżcie Smile
Odpowiedz
Ja myślę że na Plaży Północnej w Primorsku nie powinno być problemu - jak nie na północnej to kawałeczek dalej na dzikiej.
Odpowiedz
Marek - Szkorpilowci, 10 km plaży do Kamchiji
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Zasadniczo na każdej- zależy od pory roku Smile
A tak na poważnie- wszędzie gdzie brak platne parasoli.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Pytanie które postawiłem to wydaje mi się że to ważny wątek; coraz więcej ludzi podróżuje z psami, coraz więcej miejsc je toleruje i robią na tym dobry biznes.
O takie miejsca zapytała mnie wczoraj koleżanka, ja na razie urlop bez psa : ten rok to pewnie urlop objazdowy Serbia, Bośnia, Chorwacja, trochę Albanii, Czarnogóra itede. Nie wiem czy czasu na BG starczy.
Odpowiedz
Mi osobiście psy nie przeszkadzają, byle właściciele gówna po nich sprzątali. Widziałem kiedyś w Primorsku jak pańcia warstwą piasku przysypała, a jeszcze pretensje, że plażowicze zwrócili uwagę.... Normalnie nóż się w kieszeni otwiera.

Ale temat kultury osobistej plażowiczów to materiał na osobny wątek.
pozdrawiam Smile
BG: 11;12;13;15;16;17;19? hmmm... też nie?
Odpowiedz
Karadere koło Białej, Lipite koło Sinemorca bez problemu bo to dzikie plaże są, widziałem też zwierzaki na Silistarze tylko, że przy południowym krańcu koło skałek.
Odpowiedz
jak można brac psa na plaze dziiiwne
Odpowiedz
W Achtopolu przerabialam. Na kasie w sinemorcu też
Odpowiedz
A co w tym dziwnego? Zależy jak się traktuje psa, jedni traktują jak członka rodziny, inni na wakacje "dają mu wolność" wyrzucając psa z jadącego samochodu w lesie, 20 km od domu...
Gdybym nie miał rodziny, która na czas moich wakacji zaopiekuje się dobrze moimi psami, pewnie też moje wyjazdy wakacyjne planował bym z nimi. A że uwielbiam plażować, też szukałbym plaży, na którą mogę iść z psami.
Wracając do tematu, na Karadere w 2016 widziałem kilka osób z psami i nikomu to nie przeszkadzało.
Odpowiedz