Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Zlot 2023
#1
Co Wy na to, żeby się w tym roku zorganizować ZLOT? Mieliśmy sposobność uczestniczyć w 3 zlotach i fajnie na nich było, zresztą z opowieści i ze zdjęć na poprzednich też było swietnie. Trochę czasu już upłynęło od ostatniego zlotu, super byłoby się spotkać, pooglądać zdjęcia z wakacji, porozmawiać i posmakować dobrego jedzonka. Piszcie czy to dobry pomysł czy nie, czy zlot wypali czy nie...
Odpowiedz
#2
Powiem, że pomysł zacny ale czy wypali
Odpowiedz
#3
(04-03-2023,19:30:39)egon napisał(a): Co Wy na to, żeby się w tym roku zorganizować ZLOT? Mieliśmy sposobność uczestniczyć w 3 zlotach i fajnie na nich było, zresztą z opowieści i ze zdjęć na poprzednich też było swietnie. Trochę czasu już upłynęło od ostatniego zlotu, super byłoby się spotkać, pooglądać zdjęcia z wakacji, porozmawiać i posmakować dobrego jedzonka. Piszcie czy to dobry pomysł czy nie, czy zlot wypali czy nie...

Można nawet zorganizować kilka zlotów, np.

w Polsce- jeden wiosenny - kwiecien/maj i drugi jesienny- wrzesień/pażdziernik

w Bulgarii- letny -czerwiec, lipiec, sierpień

zawsze przy naj-mnie jeden termyn spasuje Smile

Dać temat na FB i ludzy sie beda okreslać Smile

Jak już sie zroby grupka kolo 20 os. to można już rozmawiać o szczególach.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#4
Administracja popiera. Minimum to 20 osób.
Odpowiedz
#5
Czuję się  niejako wywołany do tablicy bo to ja miałem organizować  ostatni niedoszły zlot. Miało  być  z "wielką  pompą" ale pandemia pokrzyżowała  plany.
Cały czas mam wyrzuty sumienia że  zdefraudowałem pieniądze z zaliczek  od kilku osób. Pamiętam  jak dziś kwiecień 2020 i rozmowę z właścicielką ośrodka  gdzie mieliśmy się  spotkać, która płakała  mi do słuchawki i mówiła  że nie ma z czego oddać  nam kasy bo wcześniej  poczyniła inwestycje a pandemia nas pozamykała i wiadomo było  że  się nie spotkamy.Kolejny rok to samo...
W innym wątku (VII jubileuszowy zlot) pytałem  co robimy , byłem i jestem skłonny nadal zwrócić zaliczki ze swoich pieniędzy ale była zgoda aby poczekać  na lepsze czasy. 
Kolejny rok 2022 nie wszystkim pasowało , wesela itp, w międzyczasie córka  właścicielki przejmuje ośrodek  jako typowo jeździecki  i jest problem z wynajęciem  całości bo terminy czerwcowe a tylko wtedy można  jeszcze pływać  kajakami po kanałach  ciągle  zajęte  przez szkoły. 
W tym roku mam przewrócone wszystko do góry nogami- remont kapitalny domku letniskowego, który stoi już  od 1966 roku i za dużo  się  nie inwestowało w niego z przyczyn niezależnych  ode mnie, teraz się  trochę  zmieniło i to mnie pochłania. 
Poradźcie co mam robić,  odezwać  się  i prosić o zwrot zaliczki bo ja nie jestem w stanie teraz niczego zorganizować, nie wspomnę  o problemach zdrowotnych , czy ewentualnie przy okazji następnego  zlotu zrekompensować zainteresowanym część kosztów,  jak ktoś ma taką  wolę abym zwrócił  kasę  proszę o podanie nr konta na priv ( Wacław niesty odszedł  od nas
może Elżbieta jest naszym członkiem forum)
Zawsze jest szansa spotkać się  w 3 -4 pary, które  wpłaciły zaliczkę wtedy będzie nocleg u mnie gratis, nad jeziorem  jest domek , camping i namiot, są  kajaki, SUP -y i można  zorganizować rowery ale czy uda się  zgrać  terminy i czy to można nazwać  zlotem?
Proszę  o jakiś  odzew zainteresowanych.
Odpowiedz
#6
Maciek nie bierz do siebie, nie wywołałam Ciebie do tablicy. Po prostu rzuciłam pytanie o zlot, bo fajnie byłoby się spotkać. Chodziło, żeby ktoś się zgłosił do organizacji spontanicznego zlotu, osoby chętne uczestniczyć w zlocie, a reszta wyszłaby w trakcie, co chcemy robić: pochodzić po okolicy, czy zwiedzić ja na rowerze itd itd.
Odpowiedz
#7
Maciek, kasą się nie przejmuj. To od Ciebie niezależne. Przepadło, a może te parę stówek komuś ulżyło w pandemicznej rzeczywistości. Co do zlotu to na razie nie wiem czy oprócz 6 - 8 osób znaleźli by się chętni. A nie wiem czy zgodnie z regułami to można nazwać złotem?
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości