Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakie medykamenty wziąć ze sobą?
#11
(31-05-2017,21:17:24)PanPypeszt napisał(a): No jest. Mam. Ale jest moim zdaniem słabsza od polskiej. Dlatego polecam wodę utlenioną zabrać  kraju ;-)

Może i słabsza, ale działa tak samo skutecznie - miałam "przyjemność" wypróbować.
A kupić w aptece można praktycznie wszystko. Znajomy Polak, który postanowił się przenieść do BG, kupuje tam leki, które w Polsce wymagają recepty. W BG poszedł do apteki, pokazał opakowanie i bez problemu kupił.
Odpowiedz
#12
W sprzedaży w Bułgarii jest 3% i 30%
Pozdrawiam,
Zagorkaman
Odpowiedz
#13
КИСЛОРОДНА ВОДА 3% 100 мл.
Hydrogen peroxide
Woda utleniona 3% 100g
===========================
absolutno identiczni produkti Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#14
za to w BG mają Rivanol w płynie, działa rewelacyjnie - o wiele lepiej niż nasz, testowałem niestety, cen bodajże 2lv...
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#15
   
Mam pytanko czy w Bułgari dostępne jest mleko BEBILON 2 HA inna nazwa to NUTRILION
Odpowiedz
#16
kilka lat temu Miśkę karmiłem jakimś znanym, ale mało popularnym u nas mlekiem (raz były braki i znajomi mi z Niemiec przysłali) i pamiętam, że w Bułgarii też się tym interesowałem. Był spory wybór różnych marek, związany z tym, że dostęp do rynku UE mają ci sami producenci, więc wszelkich mleczek, zupek i różnych gadżetów było tyle co u nas. Niestety co do tego konkretnego mleka, to nie pamiętam, wię pozostaje klikanie w necie, albo nasi Koledzy na miejscu
Odpowiedz
#17
Tak jak kolega wolfer pisal jest wybor- w aptekah, marketah i w internecie.
masz przyklad-okolo 10 producentów.

http://www.zabebo.bg/search

osobiscie jestem zszokowani cenami Sad
ponad 10 razi droższich od czasów kiedy moje dzieci korzystali z tich produktów,
ale to bilo ponad 20 lat temuSmile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#18
Dziękuje bardzo
Widząc ceny to będziemy musieli zapas wziąść ze sobą....
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  jakie miejscowości podobne do Sinemorca bartus40 2 25 04-02-2024,22:32:54
Ostatni post: bartus40

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości