Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parasailing w Bugarii.
Będę  latem w Obzorze. Czy ktoś orientuje się jakie są ceny za latanie spadochronem za motorówką i gdzie ich znaleść ?
Odpowiedz
Byliśmy w Obzorze wrzesień 2016 wtedy cena parasailingu kosztowala 60 lewa. Punkty wynajmu parasailingu, skuterow wodnych, motorowek, banana i innych sa na plazy- latwo znalezc, wystawiają duże tablice informacyjne z cenami
Odpowiedz
Dziękuję.
Odpowiedz
(11-05-2017, 19:05:44)astorian napisał(a): Dziękuję.

Proszę bardzo. Slyszalam komentarze ludzi latających spadochronem za motorowka - mówili ze to fantastyczne uczucie. Obserwowałam z ladu, bezpiecznie ladowali na motorowce. Pozdrawiam
Odpowiedz
Mój maz sobie przypomniał ze w ramach 60 lewa pan nagrywa lot kamera i później przesyla na adres e-mail
Odpowiedz
tyle lat w BG a nigdy nie spróbowałem

choć w tym roku młody Peter powiedział, że jak nie polecimy to więcej jego noga nie postanie w BG i sam sobie będę naparzał po Rile i Pirinie - więc cóż zrobić, trzeba będzie polecieć

ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
(12-05-2017, 09:55:54)peter napisał(a): tyle lat w BG a nigdy nie spróbowałem

choć w tym roku młody Peter powiedział, że jak nie polecimy to więcej jego noga nie postanie w BG i sam sobie będę naparzał po Rile i Pirinie - więc cóż zrobić, trzeba będzie polecieć

Ludzie sa zadowoleni z lotu Smile
Odpowiedz
egon - ja będę zadowolony jak przeżyję Smile

ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Przezyjesz, jak obserowalam z ladu wszyscy bezpiecznie sa sciagani na pokład motorówki.
Odpowiedz
Też mi się kiedyś wydawało że to wyczyn prawie jak skok z bungee ale po sprobowaniu stwierdzam że to nic takiego! Widoki fajne ale adrenalina słabo daje...

Wysłane z mojego SM-G925F przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości