Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Parasailing w Bugarii.
Też potwierdzam. Możesz spokojnie zabrać kamerę do góry. Nic jej się nie stanie a nagrania będą na 100% lepsze niż te z motorówki.
Pozdrawiam, Hary.
Odpowiedz
jak przeżyję to zamieszczę videło z lotu Smile

ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Tu gościu z Harmani wstawia filmiki czasem:

FB
Odpowiedz
[Obrazek: 8273860_IMG_3050.JPG]

[Obrazek: 8273859_IMG_3049.JPG]

Parasailing w  Slonecznym Brzegu w 2014roku.
Odpowiedz
Kilka lat temu leciałam z córką, wówczas nastolatką. Było fajnie, ale więcej adrenaliny było przy skoku z 2 tys. metrów z lądowaniem na plaży. Ale to już nie w Bułgarii.
Odpowiedz
Tyle co niewiele ważycie, to łatwo Wam mówić Cry
dla mnie, to ze dwie płachty potrzeba, żebym się z aniołkami Angel lub innymi Cry nie spotkał
Niby Hary wspomniał, że da to i ze mną radę Big Grin
ale do końca, to ja żem taki nieufny Cry Huh
Odpowiedz
W Slonecznym Brzegu w tym roku(czerwiec) ceny parasailingu od 1 osoby-70 lewa, od 2 osob- 120 lewa.
Odpowiedz
Wolfer, no co Ty. Bardziej "letki" już chyba nie będziesz (bo i po co???), nie ma na co czekać. Ja ważyłem tak ze 110 kg, a moja córka miała z 10 lat i była mikrej postury. Ale orczyki mają klika punktów mocowania i da się to dość dobrze wyważyć. Strachu ZERO. Lot spokojny. Żona na motorówce próbowała nas nagrać - masakra jak ją wytelepało. Nic nie widać na nagraniu. Kamera i dziecko na górę i jest super. Cisza, spokój i piękne widoki.
To obsłudze najbardziej zależy na unikaniu zamoczenia spadochrony w słonej wodzie. Raczej Was nie zgubią.
Ceny do targowania. Widać na plaży, kto ma ochotę podejść i zapytać o lot. Trzeba podejść i zaproponować że pogadacie razem. Cena spada o 10-20 leva od pary, zależnie od obłożenia. Ja tam polecam.
Pozdrawiam, Hary.
Odpowiedz
Ceny z września [Obrazek: 82415a5b5631ba2c8e918940beadf4c0.jpg]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości