Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Freediving w Bułgarii.
#1
Smile 
Dla niewtajemniczonych, freediving to sport polegający na nurkowaniu na wstrzymanym oddechu.
Ale do rzeczy. Był to mój pierwszy raz w Bułgarii i pierwsze doświadczenia z Morzem Czarnym. Prawdę mówiąc spodziewałem się czegoś podobnego jak w Morzu Śródziemnym. Jednak jest pod wodą jest to coś zupełnie innego. Urzekły mnie duże majestatyczne meduzy, rozśmieszały kraby z którymi się bawiłem. Jedne uciekały, inne zagrzebywały się w piasku, jeszcze inne próbowały ze mną walczyć. Minus to bardzo słaba widoczność w wodzie. Temperatura wody ok. Do amatorskich nurkowań wystarczy pianka 1 mm. Tak ogólnie to Bułgaria jako kraj robi bardzo sympatyczne wrażenie. Pobyt uważam za udany.
Zapraszam chętnych do obejrzenia filmu z pobytu.
https://www.youtube.com/watch?v=Dl-SxGtDLDc
Odpowiedz
#2
Fajny filmik! A co do nurkowania, to właśnie ze względu na słabe widoki pod wodą już od 3 wyjazdów do BG nawet maski i płetw nie zabieram. W Chorwacji kilkanaście lat temu nurkowałem ale z butlą, tam to co innego...
Odpowiedz
#3
[Obrazek: 8800696_IMG_5515.JPG][Obrazek: 8800697_IMG_5446.JPG]W październiku polecam te meduzy pooglądać 2-3 razy są większe
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najpiękniejsze plaże w Bułgarii peter 113 127,515 12-06-2023,15:01:12
Ostatni post: ew-cia
  Aquaparki w Bułgarii dżek 26 11,954 25-01-2023,12:16:54
Ostatni post: Knyaz-KV

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości