Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Najpiękniejsze plaże w Bułgarii
Peter z głównej tu
PotemSmile
mostek
i parking:
[img][Obrazek: DSCF2539.jpg]<br />temporary image hosting[/img]
Odpowiedz
mierzey, zdjęcie nie oddaje pochylenia drogi (a szkoda), wydaje mi się, że bardziej wymagający jest podjazd, gdzie robiłeś widok na plażę,  oraz koleiny na zakręcie powyżej. To już tylko off road, z drugiej strony ten srebrny samochód tam jakoś dojeżdża . Parking też robi wrażenie.
Z parawaningiem masakra, nie wiedziałem nawet, że tak to wygląda, ale ostatni raz nad polskim morzem byłem 14 lat temu. Wtedy tak nie było, zresztą w tym miejscu pewnie dalej nie jest.

Bingo peter.
pozdrawiam Smile
BG: 11;12;13;15;16;17;19? hmmm... też nie?
Odpowiedz
ok, to już wszystko sobie przypomniałem bo autem to tylko raz tam byłem

parę lat temu człowiek miał kondycję i co 2 dzień z obzoru plażą docieraliśmy, pierwszy raz w życiu łowiłem małże a później je piekliśmy na plaży - za ruszt robiło stare koło od roweru Smile
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Peter obok domku masz grilla z rusztem. Działa, właściciel rzadko, ale bywa. Jest przyjaźnie nastawiony. J kiedyś po prostu kawałek blachy woziłem Smile było pysznie i żyję do tej pory Smile
Odpowiedz
Thumbs Up 
 Super fotorelacja   Smile
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
Witam oto najpieknikesze plaze w Rep Bulgarii:

Odpowiedz
Plaż w Bułgarii które tym roku dostały tzw "Niebieską flagę" to : Diuni, Sozopol -Harmanite, Pomorie Iztok, Słoneczny brzeg , wszytkie plaże we Wlasie
Odpowiedz
Co to znaczy orlinie? Że cechują się szczególnymi walorami?
Odpowiedz
Dżek,

Cytując wiki
Błękitna Flaga – nazwa programu wdrażanego przez organizację pozarządową – Fundację na rzecz Edukacji Ekologicznej (Foundation for Environmental Education – FEE) z siedzibą w Danii, zrzeszającej narodowe organizacje, pełniące funkcję koordynatorów programu.

Celem programu jest promocja ochrony środowiska w miejscowościach nadmorskich, kąpieliskach i przystaniach jachtowych. Ośrodki spełniające założenia programu uzyskują prawo do używania znaku błękitnej flagi.

Program Błękitnej Flagi wystartował w 1987 r. w Europie z zamiarem zachęcenia zarządców kąpielisk do spełnienia założeń dyrektywy Rady Europejskiej dotyczącej jakości wody w kąpieliskach (Dyrektywa Rady 76/160/EEC z dnia 8 grudnia 1975 r.). Pomysł programu powstał we Francji w 1985 r., gdzie właśnie pierwsze nadmorskie gminy zostały nagrodzone Błękitną Flagą po uwzględnieniu kryteriów oczyszczania ścieków i jakości wody w kąpieliskach.

Smile
https://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82%C4%99kitna_Flaga
Odpowiedz
(10-05-2016, 15:10:50)mastika_fan napisał(a): Dżek,

Cytując wiki
Błękitna Flaga – nazwa programu wdrażanego przez organizację pozarządową – Fundację na rzecz Edukacji Ekologicznej (Foundation for Environmental Education – FEE) z siedzibą w Danii, zrzeszającej narodowe organizacje, pełniące funkcję koordynatorów programu.

Celem programu jest promocja ochrony środowiska w miejscowościach nadmorskich, kąpieliskach i przystaniach jachtowych. Ośrodki spełniające założenia programu uzyskują prawo do używania znaku błękitnej flagi.

Program Błękitnej Flagi wystartował w 1987 r. w Europie z zamiarem zachęcenia zarządców kąpielisk do spełnienia założeń dyrektywy Rady Europejskiej dotyczącej jakości wody w kąpieliskach (Dyrektywa Rady 76/160/EEC z dnia 8 grudnia 1975 r.). Pomysł programu powstał we Francji w 1985 r., gdzie właśnie pierwsze nadmorskie gminy zostały nagrodzone Błękitną Flagą po uwzględnieniu kryteriów oczyszczania ścieków i jakości wody w kąpieliskach.

Smile
https://pl.wikipedia.org/wiki/B%C5%82%C4%99kitna_Flaga

Otóż to Smile
Odpowiedz