Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kościół katolicki w Warnie
#1
Hej.

Jadę ze znajomymi na wczasy od 11 września (Złote piaski). I tutaj moje pytanie, czy ktoś się orientuje, gdzie w niedziele w Warnie można iść na mszę? I czy we wrześniu będzie jeszcze po Polsku?

Pewnie temat już był, ale nie mogę znaleźć.

Z góry dziękuję za odpowiedź i pomoc.
Odpowiedz
#2
nikt nam nie pomoże? chociaż jakiś strzępek informacji, google już przeszukałem :/
Odpowiedz
#3
W Burgas to wiem że jest ale w Warnie ...???
Odpowiedz
#4
http://www.emigracja.chrystusowcy.pl/index.php/msze-wite-po-polsku?sobi2Task=sobi2Details&catid=24&sobi2Id=970

Prosze, 10 sekund szukania w googlach. Wyglada na to ze modlitwa bez kosciola bedzie musiala wystarczyc.
...:::Bbbuuulllgggaaarrriiiaaa Rrruuullleeezzz:::...
96 97 98 99 00 01 02 03 04 05 06 07 08 09 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22
Odpowiedz
#5
Jest tam
Pozdrawiam
to przyjemne żyć marzeniami twardo stąpając po ziemi....Big Grin
Odpowiedz
#6
Jeżeli ktoś jest prawdziwym katolikiem (a nie tylko udawanym) to zna dokumenty posoborowe i DOSKONALE WIE ŻE W WYPADKU BRAKU KOŚCIOŁA KATOLICKIEGO BEZWZGLĘDNIE MA OBOWIĄZEK UCZESTNICZYĆ WE MSZY ŚWIĘTEJ ODPRAWIANEJ W CERKWI (implikacja oczywiście zachodzi w dwie strony).  Prawosławie to nie jest inna religia  (tylko inny obrządek)!
Odpowiedz
#7
Czy ktoś tu pisał o cerkwi wcześniej ? Bo raczej nie. Nie moja bajka i interes, ale nie lubię takich prawdziwych wykrzykników i pouczania ludzi.
Odpowiedz
#8
Nick też na krzycząco.
Odpowiedz
#9
czyli u jehowych i mormonów też może? Wink
Odpowiedz
#10
No tam to już nie Smile to już albo sekty albo faktycznie inne religie. Napisałem tak emocjonalnie bo jakoś denerwują mnie ludzie obnoszący się ze swoja religijnością, a na wakacjach w Bg spotkałem takich. Dla których po prostu brak kościoła, to był koniec świata "bo jestem katolikiem i muszę iść do kościoła- co ja teraz zrobię" równocześnie ten obnoszący się ze swoja religijnością jegomość jeden czy drugi, nie miała pojęcia że zamiast szukać kościoła ma obowiązek (nie tylko prawo lub możliwość) pójścia do cerkwi.
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości