Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Obzor plaża
(05-07-2015, 17:54:48)roger napisał(a): qrcze... patrzę w googla i nic - nie wiem jak tam dotrzeć...
czy możecie tak łopatologicznie opisać dojazd / dojście do tych plaż? 
(może koordynanty GPS - gdzie autko, jak dojść na plażę) - dziś dotarłem do Sveti Vlas i  Confused - załamka... Jak byłem 2 lata temu to fajnie, niezbyt dużo ludzi / ośrodków/hoteli. Dziś "ludź na ludziu" Sad i dlatego szybko muszę znaleźć alternatywę do spokojnego plażowania.

Podjedź tu, nie pożałujesz. 
Dojazd - autem spokojnie dojedziesz, choć to polna droga. Druga część trasy oczywiście tą drogą poniżej lasku. Możliwości googla kończą się na pierwszym punkcie trasy.

Nieopodal nasz fajną knajpkę Pri Pancho.

p.s. poprzedniego posta wywaliłem, bo mi się plaże trochę popindoliły
pozdrawiam Smile
BG: 11;12;13;15;16;17;19? hmmm... też nie?
Odpowiedz
jeśli chodzi o plażę przed klifem to tu, dojedziesz blisko polną drogą, musisz  to sobie jednak przećwiczyć na google, kurczę nie pamiętam dojazdu, ale trochę przez las się jechało, były nawet namioty na dziko 

za klifem był mierzey autem, też da się dojechać, polne drogi, musiałbyś na żywca z googlem i internetem przez chwilę jechać

za klifem

ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
Nie no, tu (e87) odchodzi jakaś ścieżyna przez las, i wygląda, że praktycznie prowadzi do samej plaży.

@roger weź pod uwagę mój wcześniejszy post. Kilka kilometrów dalej (~ 15), ale warto............
pozdrawiam Smile
Odpowiedz
wojtekpl trzeba uświadomić roger, że plaża Kara Dere którą proponujesz jest dzika tzn. nie ma tam knajp, barów, sklepów, parasoli itp. Za to jest całkowity luz, fale i ciepły piasek, moim skromnym zdaniem te 7 km. ustronności jest już w Bułgarii wyjątkiem. Aha sama Biała nie jest zatłoczona, nie ma stada bud z ciuchami i inną chińszczyzną, ale za to jest wszędzie pod górkę Smile (naprawdę duże różnice wzniesień)
Odpowiedz
Bardzo pod górkę. Można się zasapac. Zwłaszcza jeśli wraca się z plaży ,a słoneczko grzeje.
Odpowiedz
igi123

Dokładnie tak jak piszesz: zero komercji, ale w zamian pełen luz....... Zaproponowałem tą plażę, bo kolega szuka spokoju, a wcześniej padła propozycja chyba podobnie dzikiej.

Nie pisałem  Białej, tylko podobnie jak roger o Wlasie, w kwestii zatłoczenia.
pozdrawiam Smile
Odpowiedz
Trochę się pogubiłem. Piszecie cały czas o plaży w Obzorze? Bo jak nie - stwórzcie inny wątek...
Odpowiedz
Spokojnie, mówimy o plaży Obzor (okolice) i podobnej plaży obok Białej (przy okazji, jako alternatywa).

WOJTEKPL, PETER, IGI123 - dzięki za podpowiedź. Właśnie o to mi chodzi - plaża bez sklepików / parasoli / komercji.

pozdrawiam
Roger
Odpowiedz
Dawno nic nie było więc póki z tego sezonu nic nie ma to archiwum Smile
[Obrazek: DSCF0402.jpg]

[Obrazek: DSCF0460.jpg]

[Obrazek: DSCF0403.jpg]
[Obrazek: DSCF0398.jpg]
Odpowiedz
Mierzey mam pytanie. Czy te trzecie zdjęcie przedstawia nam syndrom dnia poprzedniego. Smile
Odpowiedz