Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
nessebar apartament 4 osoby
#1
Witam moze mi ktos z forum pomoze w znalezieniu apartamentu dla 4 osob (2 pary) w Nessebar lub okolice. Glownie zalezy nam aby bylo blisko do morza i zeby byl parking dla samochodu. Co do apartamentu to jedna sypialnia z aneksem kuchennym i tyle. Jezeli mial by ktos cos sprawdzonego godnego polecenia prosze o namiary gdyz poki co z ofert ktore znalazlem nikt nie odpisuje co nie wrozy dobrze.
Odpowiedz
#2
Z parkingiem w Nessebarze, szczególnie starym, będzie pewnie problem. Czy musisz nocować koniecznie tu? Polecam niedaleko położoną Rawdę, ceny niższe a do Nessebaru kursują autobusy w niskiej cenie.
Odpowiedz
#3
dokładnie jak napisał dżek - tam jest problem z parkowaniem

poza tym - zastanów się czy codziennie milion osób obok jest ci potrzebne na wakacjach, Nessebar na parę godzin - tak, na cały urlop to raczej udręka, no ale co kto woli
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#4
Prawdę mówiąc, też kiedyś przeglądałem oferty z Nessebar. Tylko, że ja samochodowy, więc nie chciałoby mi się przedzierać przez uliczki. Ale tak sobie przylecieć samolotem i posiedzieć w kafejkach lub wypady inne uskuteczniać, to już co kto lubi.

Jednak co do miejscówki, to nie przypominam sobie, żeby ktoś na forum, czy też z forum o takowej wspominał, że był czy też słyszał.
Tak więc chyba jednak pozostają oferty bookingowe, no i strony miejscowe (gdzieś chyba jakąś Bateniki, o ile dobrze pamiętam zapodawał).
Pozostaje życzyć owocnych poszukiwań.
Odpowiedz
#5
-Witam! Faktycznie jest problem z parkowaniem. Jak wjedziesz do starej czesci to po lewej sa przynajmniej dwa parkingi (na przystani) ale dosc drogie i w sezonie na pewno za male. bylem w maju ostatnio i luzik. ale tez polecam goraco cos nawet znacznie dalej a Neseber na jednodniowy wypad.
Odpowiedz
#6
Nesebar, to nie tylko stare miastoSmile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#7
No nie, bate. Ja mieszkałem w Rawdzie na granicy z Nesebarem i w prospekcie reklamowym stało Nesebar!
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Apartament z 2 sypialniami skorup74 2 38 16-01-2023,23:43:49
Ostatni post: dżek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości