Forum Bulgaricus

Pełna wersja: Porady sprzętowe - jaki telefon, aparat, zegarek,, nawigacja, aplikacje telefoniczne
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Nie wiem co Xiaomi robi z aktualizacjami, ale po zainstalowaniu miui 14 bateria niknie w oczach, z dnia na dzień telefon nie wytrzymuje mi połowy czasu pracy przed aktualizacją Angry
Coś może być na rzeczy bo ja widzę to podobnie.
Telefon spakowany i jutro na koszt odbiorcy wyrusza kurierem do serwisu.
Reklamacja przyjęta. Czekamy na:
- zwrot kasy
- nowy telefon
- wymianę modułu aparatu

Ta trzecia opcja najbardziej prawdopodobna. Choć wolałbym pierwszą.
Ja juz jestem po 3 reklamacji. W polowie czerwca zloze 4 reklamacje. @x wymieniona plyta glowna, 1x zmiana oprogramowania. A problem dalej jest telefon podczas rozwow sie wylacza, a wczesnie przy dwoch reklamacjach telefon sie wylaczyl i nie mozna go bylo wlaczyc. Przy trzeciej reklamacji prosilam o zwrot pieniedzy lub wymiany na nowy, a zmienili opragramowanie. Zobaczymy czy przy 4 reklamacji wymienia na nowy model lub zwrot pieniedzy
Jutro 3 tygodnie od złożenia reklamacji. Jak zwrócą kasę to może  uda się kupić taki sprzęt: HUAWEI

Wady:
- brak modułu 5G
- utrudniona instalacja apek ze sklepu googla

Zalety:
- bajkowy aparat
- superszybkie ładowanie(kabel 66W, indukcyjnie 50W)
- duża pamięć wewnętrzna (512 gb)
- slot na kartę pamięci
"Idź na całość"
P60Pro ma 5G
Big Grin

Edit: Nie, też nie ma. eee...
Już się wyjaśniło. Telefon ma wymieniony moduł aparatu czyluna dzień dzisiejszy pozostaję przy moim Xiaomi.
Popsuli zabawę Big Grin
Zdecydowanie. Napaliłem się jak szczerbaty na suchary!
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15