Forum Bulgaricus

Pełna wersja: Zwierzęta Bulgaricusa
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9
Ten słodziak w pościeli to nasza Sonia. Ma już 11 lat ale zachowuje się jak mały szczeniak:

[Obrazek: Zdj_cie0136.jpg]
[Obrazek: 2ls7c0n.jpg]

Punia na trasie
Ho,ho moja Punia na Facebooku. Zdjęcie moja córka robiła.11 go Punia znów rusza w trasę. Achtopol na nas czeka.
Bulgaricus Dog Smile Miłe pyszczki mają te wasze pieski.
Mój rusza do Bułgarii. Troszkę już pojezdzil. Husky ma trochę gorzej,ale ze mną biega. Do jazdy się nie klasyfikuje. Gdzie , go zapakowaćMarian zostaje na straży, ale już nie pobiega.
(03-07-2015,22:52:24)teresa napisał(a): [ -> ]Mój rusza do Bułgarii. Troszkę już pojezdzil. Husky ma trochę gorzej,ale ze mną biega. Do jazdy się nie klasyfikuje. Gdzie , go zapakowaćMarian zostaje na straży, ale już nie pobiega.

Teresa a może Was pociągnie, one to lubią. Przyjemne z pożytecznym.

No i wrzucaj zdjęcie Haszczaka
Ona tylko gębę drze. ,ale plywc potrafi. Taki sam gnojek jak ona na plaży ,ani rusz ,a ona 50 m w jedną stronę ,a potem w deus. Polak potrafi. Bułgarzy z zazdrości wnosili swojego do wody ale nic im z tego nie wyszło. Polska górą.

Mam jeszcze Kaje. To syjamski kicius,ale już leciwy. Kobietka szykuje się już na drugi brzeg,ale to nasze pierwsze zwierzątko.
[Obrazek: 100_3313_crop.jpg]
Niebieski kot.
W końcu jakiś kot Smile
[Obrazek: Dc60.jpg]

Ten sam w oczekiwaniu na michę.
Stron: 1 2 3 4 5 6 7 8 9