Forum Bulgaricus

Pełna wersja: strona do nauki słówek bułgarskich?
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
zna ktoś może jakąś stronkę, na której można uczyć się bułgarskiego?
szukałem, szukałem i nie znalazłem Sad

Chodzi mi w szczególności o coś takiego:
jest taka strona "angielskie-slowka" i tam można sobie wybrać jakich słówek się uczymy. potem powtarzamy. Standardowo powtórki są 10 razy, do tego w opcji: ze słuchu i z czytania. Dość długo trwa nauka 1 słówka ale dzięki temu osiągamy to co chcemy, czyli zapamiętujemy.
No i właśnie, czy ktoś spotkał się z czymś podobnym ale w wersji bułgarskie słówka?
Tu popatrz, przejrzałem to trochę pobieżnie, ale jest sporo słówek od razu z wymową Smile

http://www.internetpolyglot.com/bulgarian/lessons-pl-bg
no mniej więcej o to chodziło.
co prawda nie ma powtarzania, żeby utrwalić, ale i tak jest niezła.
dzięki!
o jakie ładne Smile sam skorzystam, bo niestety wylatują z pamięci hurtowo :/
ventosa: jakbyś chciał nieco mniej multimedialnie to trzymam u ruskich skan polskiego podręcznika do bułgarskiego sabiny radewej. podręcznik wiekowy dość, ale innego chyba nie ma Tongue
Dzięki, ale ja się nie chcę nauczyć bułgarskiego tylko przyswoić z kilkadziesiąt, może ze 100 najważniejszych słówek, więc mi to spokojnie wystarczy.
Ventosa a co to masz za stronkę do angielskiego - może synowi się przyda i ja do szkoły wrócę.
to co napisałem w cudzysłowie + końcówka .pl
(można wykupić premium wtedy jest troszkę więcej opcji, ale ja używam bez i też wystarcza)
Ventos ciekawa stronka.
Może wreszcie zmobilizuje się do nauki podstawowych słówek i zwrotów?
Dzięki.