Forum Bulgaricus

Pełna wersja: Co nam się podoba w Bułgarii
Aktualnie przeglądasz uproszczoną wersję forum. Kliknij tutaj, by zobaczyć wersję z pełnym formatowaniem.
Stron: 1 2 3 4
"Konkurencyjny" wątek do tego, który założył CarlosPL.
Dla odmiany piszmy co w Bułgarii nam się podoba.


https://turystyka.wp.pl/bulgaria-8-powodow-zeby-tam-jechac-6043986470978689g

Edycja

Od siebie napiszę, że mi się podoba: ciepłe morze, przyjaźni ludzie, piaszczyste plaże i jeszcze umiarkowane ceny.
Właśnie... ceny, to jest wielki plus BG [emoji6]. Ponadto piaszczyste plaże, szczególnie jak ktoś jedzie z małymi dziećmi. Pogoda... [emoji274]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Sporo w tym artykule prawdy, ale też sporo bzdur. Ze śmieciami nie jest już tak źle, dawniej było gorzej, ale sterylnie nie jest. Do oglądania faktycznie wiele nie ma w porównaniu do widoków w Chorwacji czy Grecji. Prawda jest że w sezonie jest nabite ludziów jak mrówków, ale tylko w głównych kurortach. Niestety z roku na rok jest coraz ciaśniej. Pogoda, hmmm, ja narzekać nie mogę, ale jak ktoś jedzie końcem sierpnia, to może się zdziwić.
Niezaprzeczalne są piękne plaże, ciepła woda, mili ludzie, umiarkowane ceny. I pewnie dla tego większość z nas powtarza ten kierunek od lat.
Acha, ostatnio w końcu odkryłem czego mi brakuje w Bułgarii... Dźwięku cykad! Zawsze w Grecji Kontynentalnej, na wyspach czy w Chorwacji ten dźwięk tak mile kołysał całymi dniami i właśnie sprawiał, że wiedziałem że jestem na wakacjach. W BG albo słabo trafiam, albo ze słuchem coraz gorzej, albo cykad niet...
Nie czytałem artykułu.

Wszystko oprócz polityków.
(23-06-2017,12:58:19)tata napisał(a): [ -> ]Sporo w tym artykule prawdy, ale też sporo bzdur. Ze śmieciami nie jest już tak źle, dawniej było gorzej, ale sterylnie nie jest. Do oglądania faktycznie wiele nie ma w porównaniu do widoków w Chorwacji czy Grecji. Prawda jest że w sezonie jest nabite ludziów jak mrówków, ale tylko w głównych kurortach. Niestety z roku na rok jest coraz ciaśniej. Pogoda, hmmm, ja narzekać nie mogę, ale jak ktoś jedzie końcem sierpnia, to może się zdziwić.
Niezaprzeczalne są piękne plaże, ciepła woda, mili ludzie, umiarkowane ceny. I pewnie dla tego większość z nas powtarza ten kierunek od lat.
Acha, ostatnio w końcu odkryłem czego mi brakuje w Bułgarii... Dźwięku cykad! Zawsze w Grecji Kontynentalnej, na wyspach czy w Chorwacji ten dźwięk tak mile kołysał całymi dniami i właśnie sprawiał, że wiedziałem że jestem na wakacjach. W BG albo słabo trafiam, albo ze słuchem coraz gorzej, albo cykad niet...

o kurcze, nie zauważyłem... powyższe przemyślenia odnoszą się do innego wątku, czyli "6 powodów, dla których wakacje w Bułgarii to kiepski pomysł"
Ja nie jestem obiektywny, bo krew we mnie mieszana, ale od zawsze uwielbiałem bałkański luz. Kiedyś próbowaliśmy dostać się z Kyrdżali do Perperikonu autobusem. Rozmowa na dworcu wyglądała mniej więcej tak:
- Są jakieś autobusy do Perperikonu?
- Jest jeden.
- O której?
- No tak na obiad.
- Mój czy kierowcy?
- A tego to nie wiem.
Big Grin
(23-06-2017,12:58:19)tata napisał(a): [ -> ]Sporo w tym artykule prawdy, ale też sporo bzdur. Ze śmieciami nie jest już tak źle, dawniej było gorzej, ale sterylnie nie jest. Do oglądania faktycznie wiele nie ma w porównaniu do widoków w Chorwacji czy Grecji. Prawda jest że w sezonie jest nabite ludziów jak mrówków, ale tylko w głównych kurortach. Niestety z roku na rok jest coraz ciaśniej. Pogoda, hmmm, ja narzekać nie mogę, ale jak ktoś jedzie końcem sierpnia, to może się zdziwić.
Niezaprzeczalne są piękne plaże, ciepła woda, mili ludzie, umiarkowane ceny. I pewnie dla tego większość z nas powtarza ten kierunek od lat.
Acha, ostatnio w końcu odkryłem czego mi brakuje w Bułgarii... Dźwięku cykad! Zawsze w Grecji Kontynentalnej, na wyspach czy w Chorwacji ten dźwięk tak mile kołysał całymi dniami i właśnie sprawiał, że wiedziałem że jestem na wakacjach. W BG albo słabo trafiam, albo ze słuchem coraz gorzej, albo cykad niet...
Cykady są na Maslen nos.Nawet jednej zrobiliśmy zdjęcie. Też uwielbiam słuchać je tam na plaży

Wysłane z mojego ALE-L21 przy użyciu Tapatalka
To trzeba je jakoś rozmnożyć i porozwozić po całym wybrzeżu, wtedy będzie dopiero cudnie!

Wysłane z mojego SM-G930F przy użyciu Tapatalka
А co to jest?
Piersze slysze Sad
Жътварки-cykada
Stron: 1 2 3 4