Forum Bulgaricus
Dojazd przez Serbię - informacje i pytania dot. trasy [2018] - Wersja do druku

+- Forum Bulgaricus (https://bulgaricus.pl/forum)
+-- Dział: Informacje podstawowe (https://bulgaricus.pl/forum/forumdisplay.php?fid=18)
+--- Dział: Dojazd (https://bulgaricus.pl/forum/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Wątek: Dojazd przez Serbię - informacje i pytania dot. trasy [2018] (/showthread.php?tid=1019)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15


Dojazd przez Serbię - informacje i pytania dot. trasy [2018] - dżek - 16-02-2018

Najpopularniejsza trasa przez Serbię

[Obrazek: serbia.jpg]


RE: Dojazd przez Serbię - informacje i pytania dot. trasy [2018] - Tosho - 16-02-2018

Jeszcze doszła opłata za Nis-Dimitrovgrad 1€


RE: Dojazd przez Serbię - informacje i pytania dot. trasy [2018] - suzi414 - 24-02-2018

Powiedzcie mi czy jadąc do Bułgarii przez Serbie czy potrzebujemy paszporty czy wystarczy jechać na dowód osobisty


RE: Dojazd przez Serbię - informacje i pytania dot. trasy [2018] - kalachol - 24-02-2018

Wystarczy dowód.
Obecnie (jeszcze) prawie wszędzie w Europie wjedziemy na dowód.


RE: Dojazd przez Serbię - informacje i pytania dot. trasy [2018] - dżek - 24-02-2018

Ha ha kalachol.


RE: Dojazd przez Serbię - informacje i pytania dot. trasy [2018] - kalachol - 24-02-2018

Oby nie ha, ha.


RE: Dojazd przez Serbię - informacje i pytania dot. trasy [2018] - Masodi - 19-03-2018

Wczoraj miało miejsce coś co wydawało mi się że się odbędzie jeszcze w styczniu, czyli skromne otwarcie dwóch nowych odcineczków w końcówce autostrady przed Kalotiną.
Otworzyli ok. 5,5km między budowanymi tunelami Sarlah i koło Pirota. Jak jechałem tam w styczniu to gotowe były już na drugiej jezdni oznaczenia pionowe i poziome. Stąd moje przypuszczenia...
Drugim odcineczkiem, żeby nie powiedzieć "odcineczuniem" jest kilkusetmetrowa część przed samą granicą i stacją OMV, tam gdzie długo trwało niwelowanie skalistego zbocza pod autostradę. Żeby było wesoło to w tym rejonie nieczynny jest cały czas most nad starą drogą dojazdową i torami kolejowymi, czyli zwężenie do jednej jezdni ciągle istnieje... W jednym z artykułów podają dokończenie i otwarcie go za ok. miesiąc. Cała autostrada od Nis do Kalotiny ma być gotowa do końca tego roku.


RE: Dojazd przez Serbię - informacje i pytania dot. trasy [2018] - grzechodg - 20-03-2018

Pozwoliłem sobie zwizualizować Twojego posta Smile






RE: Dojazd przez Serbię - informacje i pytania dot. trasy [2018] - Masodi - 21-03-2018

Ja się z tymi filmikami nie wyrywałem bo wiedziałem że i tak zaraz się tu pojawią...

To się nazywa robota zespołowa Smile  Dzięki!


RE: Dojazd przez Serbię - informacje i pytania dot. trasy [2018] - Masodi - 28-04-2018

Wczoraj padła informacja w Serbskich mediach że od 3 maja zamkną część koridora 10 w celu przyłączenia remontowanych dróg do nowych tuneli w okolicy Staniczenje. Informacja jest dość skromna a i tłumacz z serbskiego niedoskonały... Prawdopodobnie ruch będzie puszczony w tym odcinku przez wsie. Nie podają również jak długo to potrwa...
Jedno jest pewne: potem będzie tylko lepiej Smile