Forum Bulgaricus
Primorsko / Приморско - Wersja do druku

+- Forum Bulgaricus (https://bulgaricus.pl/forum)
+-- Dział: Wszystko o Bułgarii (https://bulgaricus.pl/forum/forumdisplay.php?fid=1)
+--- Dział: Regiony, miasta, miejscowości (https://bulgaricus.pl/forum/forumdisplay.php?fid=4)
+--- Wątek: Primorsko / Приморско (/showthread.php?tid=44)



RE: Primorsko / Приморско - primma - 06-07-2021

(06-07-2021,07:10:09)marecki napisał(a): Siłownie to tylko te hotelowe - szukałem ogólnodostępnych lecz brak ich w Primorsku - jedyną salkę do ćwiczeń to chyba ma tam klub Karate. Przy plaży południowej są jakieś drążki i poręcze do kalisteniki więc jeśli ktoś potrafi zrobić trening na gumach oporowych to może zabrać. Ja zabrałem, miałem też w hotelu siłownie - ale postanowiłem sobie zrobić tydzień wolnego. Organizm odpoczął od wysiłku, choć i tak 15 tyś kroków dziennie wpadło przy samych spacerach.

Dzieki. Ja milion razy mowilam Plamenie zeby silownie ulepszyla, ale jeszcze troche ja pomecze.
A czy widziales moze czy ASK (ten ruski hotel kolo Plamena Palace) jest otwarty? Oni tam maja w miare silownie ale w zeszlym roku hotel byl zamkniety.
 Gumy i trx biore ale potrzebuje zwykla sztange i ciezary.


RE: Primorsko / Приморско - grzesiekp - 07-07-2021

Witajcie, mam prośbę do osób, które są w Primorsku lub niedawno były. Na innym forum znalazłem informację, że jest problem z wymianą walut w tym roku w Primorsku, nieczynne są kantory i jest problem w bankach. Czy jest to prawda? Zawsze wymieniam Euro w bankach - United na tyłach Ratusza lub na ulicy Czerno More przy zejściu do portu.


RE: Primorsko / Приморско - makej - 07-07-2021

Na FB na naszym forumowym profilu jest ta sama informacja, poczytaj komentarze pod tą informacją. Tam są odpowiedzi z pierwszej ręki.


RE: Primorsko / Приморско - Jas2020 - 10-07-2021

Za kilka dni wylatujemy (WRESZCIE) do Primorska. Pierwszy raz do Bułgarii.
Pytanko o napiwki w knajpach i hotelach (bar, panie sprzątające). Obligatoryjnie? Ile?
Jeszcze pytanko jak teraz, dzisiaj wygląda sytuacja w Primorsku jeżeli chodzi o ilość turystów.

Pozdr...


RE: Primorsko / Приморско - mkitekpl - 11-07-2021

raczej nie obligatoryjnie, ale miło, biorąc pod uwagę zarobki. W knajpach zwyczajowo 10% rachunku, paniom sprzątającym co drugi dzień 5 lewa. Przy czym w Perla Plaza pierwszy raz spotkałam się z tym, że panie nie wzięły pieniędzy z poduszki, dopóki nie dołączyłam karteczki z napisem "tip".


RE: Primorsko / Приморско - marecki - 12-07-2021

(06-07-2021,14:07:26)primma napisał(a):
(06-07-2021,07:10:09)marecki napisał(a): Siłownie to tylko te hotelowe - szukałem ogólnodostępnych lecz brak ich w Primorsku - jedyną salkę do ćwiczeń to chyba ma tam klub Karate. Przy plaży południowej są jakieś drążki i poręcze do kalisteniki więc jeśli ktoś potrafi zrobić trening na gumach oporowych to może zabrać. Ja zabrałem, miałem też w hotelu siłownie - ale postanowiłem sobie zrobić tydzień wolnego. Organizm odpoczął od wysiłku, choć i tak 15 tyś kroków dziennie wpadło przy samych spacerach.

Dzieki. Ja milion razy mowilam Plamenie zeby silownie ulepszyla, ale jeszcze troche ja pomecze.
A czy widziales moze czy ASK (ten ruski hotel kolo Plamena Palace) jest otwarty? Oni tam maja w miare silownie ale w zeszlym roku hotel byl zamkniety.
 Gumy i trx biore ale potrzebuje zwykla sztange i ciezary.

W Plamenie nie jest zła ta siłownia (w piwnicy) ale malutka...na 2 osoby max bo pewnie powietrza by brakowało,  no i jest ławeczka (tylko żelaza zdecydowanie za mało na sztangę). Byłem ją zobaczyć, jednak lenistwo wygrało Wink


RE: Primorsko / Приморско - marecki - 12-07-2021

Co do tego hotelu obok (ASK) to był otwarty - widziałem tam jakieś ręczniki na balkonach wiec pewnie jacyś goście byli. Ale podczas mojego pobytu nawet w Plamenie były pustki bo to początek sezonu był


Primorsko / Приморско - aekzal - 16-07-2021

Transport z Primorska[Obrazek: 2cd431be7dc462786499947914180c8b.jpg][Obrazek: a7851d97bd4fd7bc626bd748207921a3.jpg][Obrazek: dd7b1334eeb8e491b03253ae9d3784db.jpg][Obrazek: da5eede8dab44e54915ba80abb8a53b0.jpg]

Wysłane z mojego SM-A705FN przy użyciu Tapatalka


Primorsko / Приморско - primma - 20-07-2021

Czy ktos moze wynajmowal auto w Primorsko? Da się?


RE: Primorsko / Приморско - marecki - 27-07-2021

(20-07-2021,10:15:47)primma napisał(a): Czy ktos moze wynajmowal auto w Primorsko? Da się?

Ja wynajmowałem...z pomocą Marianny (co ma biuro wycieczek) jakieś 5-6 lat temu...znalazła mi firmę co wynajmują samochody. Płaciłem coś ok 45-50 euro za dobę, ale potrzebowałem tylko auto na 1 dzień żeby pojechać do Nesseberu.