Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwatera w Sinemorec
#1
Napisałem dużo maili za pośrednictwem Pochivka.bg
Nikt nie odpowiedział. Pytanie dla stałych bywalców tej miejscowości, w ciemno jak bym pojechał, czy mogą być problemy ze znalezieniem jakiejś przyzwoitej miejscówki w pierwszej połowie sierpnia?
Odpowiedz
#2
Może lepiej pisz bezpośrednio do danego obiektu.
Lub jeszcze liepiej- zadzwoń.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#3
Pisałem bezpośrednio, zadzwonić nie zadzwonię bo nie umiem po bułgarsku
Odpowiedz
#4
Po angielsku się dogadasz.
Odpowiedz
#5
Pytanie - co rozumiesz jako przyzwoitą? W Sine to jest szczyt sezonu. Zobacz booking i airbnb. Polecam i podjedź do Stella Maris i Apolonia ale za tydzień minimum to 2tys.
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#6
Panowie, myśmy się nie zrozumieli. Nie chce się wiązać jakąś umową, bo mogę przyjechać albo też i nie. Plan jest Biała lub Sozopol, ale na kilka dni, może tydzień lub dwa można wpaść do Sine.
Odpowiedz
#7
No nie zrozumieli. Przeczytaj swój pierwszy post i tam nie ma informacji które zawarłeś teraz. Pokój zawsze znajdziesz w prywatnym domu tylko warunki mniej komfortowe - natomiast gorzej z apartamentami z opcją basenu. Tak jak pisałem początek sierpnia to szczyt sezonu w Sine, musisz na miejscu udać się do wybranych obiektów.
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#8
Mało było postów odnośnie sytuacji covidowej lub postcovidowej w Sine. W innych miejscowościach to wiem jak było ale nie tam. Dochodzi teraz czynnik wojenny. W SB to wiem jakie będzie miał przełożenie, bo wiem mniej więcej jaka była ilość przyjeżdżających z Rosji. Jak piszesz, że w domu prywatnym nie będzie problemu, to już dla mnie jest to ważna informacja.
Odpowiedz
#9
Powiem Ci tak. Dwa lata temu SB i ZP były obłożone może  w 50% bo wszyscy bali się dużych skupisk. Natomiast mniejsze miejscowości typu Ahtopola czy Sine przeżywaly armagedon. To przez covid który spowodowal zamknięcie dla Bułgarów granicy z Grecją, no i brak zagranicznych turystów. Ale nawet wtedy prywatne kwatery można było znaleźć, natomiast lepsze apartamenty czy hotele było obłożone na 100%.
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz
#10
Granica z Grecji nie bila zamknięta, tylko za cena PCR testa mialesz 3 nocki nad morze czarnym Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kwatera w Bułgarii omoz 11 8,569 16-08-2020,20:11:16
Ostatni post: Kajf
  Kwatera gist 11 12,953 10-06-2017,23:51:09
Ostatni post: g_such

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości