Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
#41
Niestety w tym roku nie udało mi się odwiedzić Primorska. Może w następnym się tam spotkamy!
Odpowiedz
#42
Może ktoś pokusi się o przetłumaczenie tego tekstu o Primorsku - zapowiada się ciekawie
http://www.faragency.bg/index.php?lang=b...lDvVmpdHIV
Odpowiedz
#43
A tu najnowsze zdjęcia z oświetlonego świątecznie Primorska. I pomyśleć, że całkiem niedawno to właśnie stąd machaliśmy do kamerki podczas letniego spotkania Bulgaricusów
[Obrazek: 8ff1dfe111c83778fcb8eaf31698cb36.jpg]
Odpowiedz
#44
(21-09-2015,13:17:16)mrkowalski napisał(a): Niestety w tym roku nie udało mi się odwiedzić Primorska. Może w następnym się tam spotkamy!

Też mam cichutką nadzieję, że w najbliższe wakacje ponownie zawitamy do Primorska. Pewnie tradycyjnie przełom lipca/sierpnia.
pozdrawiam Smile
HU  03? - 10;
BG: 11;12;13;15;16;17.
PL: 14;20;22.
E: 18;19.
AL i MK: 21.
MNE 23
Odpowiedz
#45
W Primorsko na plaze Perła co roku jest organizowany zjazd offroud ogólnokrajowy . O tym chyba nikt nie pisał Zawsze pierwszy tydzień Września, zawsze warto wpaść. Zapraszam
Odpowiedz
#46
No wiesz,orlinezze,nie pisałam bo nie popieram imprezy,które szkodzą naturze.Wydmy są niby chronione,ale to tylko teoretycznie
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
#47
Każdy ma swoje zdanie . Ja na Perła nie widze wydm. To dla mnie fajna impreza.Ale nie zamierzam sie sprzeczał czy szkodzą czy nie szkodzą SmileTylko zapewniam ze warto tam wpaść
Odpowiedz
#48
Pierwszy śnieg w Primorsko sprawił wszystkim ogromną radość,ale aktualnie pada deszcz ze śniegiem,jest okropnie zimno i wszystko zamarza.
A w południe było tak Smile
[Obrazek: 17950764f05eda05med.jpg]
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
#49
Najnowszy film o gminie Primorsko
https://www.youtube.com/watch?v=cFk8X7uz5Ew&feature=share
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz
#50
Ładny film.
Ja mam pytanie dla mmiłośników Primorska . Tam jest jeden "krokodyl" czy ktoś wie gdzie on jest ?
Pytanie nie dotuczy dar.iva oczywiście bo ona napewno go zna Smile
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,896 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości