Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Dzięki. Właśnie miałem dopytać o warzywniaki, bo wolę tam się zaopatrywać w owoce i warzywa. Gdzie będzie największy wybór/najlepsze ceny?
Odpowiedz
A jak wygląda sprawa z leżakami i parasolami na plaży północnej? Czy jest ich wystarczająca ilość, jakie ceny?
Odpowiedz
Jeśli chodzi o warzywniaki, to ja lubię kupować u pani w ciągu handlowym na 3 Mart na lewo od marketu Komfort, tam też obok przyprawy u Pani Petry. W warzywniaku stoisko otwarte na ulicę, dobre pomidory, papryka i ogórki, pyszny miód strandżanski. Jest też warzywniak obok poczty, nieco z tyłu. Często kupuję pomidory z ogródków przy domach. W SUPERMARKECIE z dużymi, czerwonymi literami duży wybór sera sirene i kiseło młako, są też w garmażerii sałatki i papryka grilowana - polecam
Odpowiedz
W tym warzywniaku mozna kupic gojnik
Odpowiedz
Czyli Mursałski czaj. W Bułgarii dostępny, rośnie w Rodopach.
Odpowiedz
Tak. Zgadza się. Tylko tam jest w całych gałązkach,a nie rozdrobniony.
Odpowiedz
W Primorsku kupowalismy Mursalski czaj w całych gałązkach w niektórych supermatketach, a najtaniej kupilismy w 2017(czerwiec) w Neseberze. U nas w sklepach ze zdrową żywnością jest gojnik albański.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Widzę że sporo forumowiczów będzie na przełomie lipca i sierpnia. My w 5 osób lecimy od 29 lipca na 10 dni. Jak ktoś będzie wcześniej to niech da znać gdzie w tym roku dobre jedzonko....bo co roku się to zmienia bo kucharze się zmieniają
Primorsko [2022/2021/2020/2018/2016/2015/2008]
Odpowiedz
oj popieram powyższą prośbę - jeszcze wcześnie jest - ale piszcie doświadczenia z knajpkami - będą baaardzo przydatne....
Odpowiedz
(15-06-2018,11:16:46)beata napisał(a): A jak wygląda sprawa z leżakami i parasolami na plaży północnej? Czy jest ich wystarczająca ilość, jakie ceny?

Większość pobytu spędzałem na plaży północnej i nigdy jeszcze nie widziałem, by wszystkie parasole były zajęte. Ludzie wolą się na dziko rozbić ze swoim parasolem zaraz obok prywatnej plaży. Z tego co widziałem to ok 60-70% parasoli jest zawsze wolnych ...jak się ulokujesz pod nim to po jakimś czasie przychodzi Pan i sprawdza czy masz kupioną miejscówkę ( wiesza pod parasolem zawieszkę )...jak nie masz kupionej to grzecznie wyprasza lub kupujesz sobie to miejsce ( pamiętaj, że parasol ma osobno cenę i leżak tez osobno...więc możesz leżeć bez leżaków ).


Cen nie pamiętam ( ostatni raz byłem w 2016 )...ale coś ok 7-10lv za parasol ( leżaki były chyba po tej samej cenie ). Dopiero za ponad miesiąc będę znał cenę, no chyba że ktoś wcześniej będzie i da znać.
Primorsko [2022/2021/2020/2018/2016/2015/2008]
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,896 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości