Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Paszporty oczywiście macie?
Odpowiedz
Paszporty oczywiście wzięliśmy ze sobą
Odpowiedz
No to spoko. Też kiedyś planowałem taki wypad ale coś zawsze stało na przeszkodzie. Taki wypad z noclegiem jest chyba optymalny. Myszabe na swoim blogu coś pisała o takiej wycieczce.
Odpowiedz
Byliśmy na jedno dniowej wycieczce do Stambułu. Nasze odczucia to że za wiele nie pozwiedzaliśmy, a podróż busem trochę nas zmęczyła. Opcja na dwa dni jest chyba lepsza jak się chce pozwiedzać.
Odpowiedz
cccccccc
(12-07-2018,13:39:14)tomek89 napisał(a): Kantory płacą 1.90 a banki 1.91
Jeśli chodzi o kantory to kurs 1,90 był już w czerwcu, a narzuca je gęsta sieć kantorów Crown.
Najwyższy kurs jaki widziałem to był w hotelu Plamena przy ul. Oazis i wynosił 1,92.
Natomiast jeśli chodzi o banki to w ciągu dnia kurs się waha od 1,91 do 1,94.

Wspomniałem o hotelu Plamena, otóż wg mojej oceny jest to jeden z zaledwie kilku hoteli w Primorsku, który jest wart swoich gwiazdek przy niewygórowanych cenach.
Odpowiedz
Spróbujcie do tego Istambułu tylko transport z biura wziąć - w jeden dzień ogarneliśmy sami więcej niż uczestnicy wycieczki. Przejazd i powrót w nocy - tzw dobowa wycieczka Smile
https://myszawtrasie.blogspot.com/2012/10/istambu-w-jeden-dzien.html?m=1
Odpowiedz
Zgadzam się w 100%. Byłam na jednodniówce w Stambule, co prawda ponad 10 lat temu, ale myślę że nie zmieniło się wiele. Wyjazd i powrót z Primorska w nocy. Na miejscu byliśmy ok. 6 rano i ponad godzinę cała wycieczka spędziła na przymusowym postoju  na stacji benzynowej. Przyjechaliśmy po prostu za wcześnie. Zwiedzanie - no cóż. Szybko - to słowo oddaje chyba cały styl w jakim się odbywało. Do Hagia Sophia nie weszliśmy, za to na obiedzie w "zaprzyjaźnionej" restauracji przewodniczki zeszło ponad półtorej godziny. Polecam rejs po Bosforze, który w takich ofertach opłaca się dodatkowo.
Odpowiedz
Jeśli chodzi o biuro znajdujące się na ul. Iglika - to polecam. Choć nie byłem w Stambule, to z innych ofert korzystałem. W tym roku ponownie skorzystam.
Z kursem EUR to chyba standard...bo nigdy jeszcze nie wymieniałem za więcej jak 1.91. Dlatego się zastanawiam kiedy można spotkać kurs typu 1.94 lub 1.93 - może to od dnia i godziny zależy.
Primorsko [2022/2021/2020/2018/2016/2015/2008]
Odpowiedz
Rano w tamtym roku wymieniłam po takim kursie. Jeszcze jedno na tablicy był niższy,a w banku wyższy
Odpowiedz
A probował ktoś się dostać na własna rękę autem z Primorska do Stambułu ? Kojarzy ktoś jakis parking na obrzeżach, gdzie mozna bezpiecznie zostawić samochód ?
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,897 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości