Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Te komary to tylko w Primorsku czy na całym wybrzeżu w tym roku???
Przez ostatnich 9 lat w Свети Влас nigdy nie widziałem komara....Może tam mają lepsze "szczepionki" ;-)
----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
BUŁGARIA 2008,2009,2010,2011,2012,2013,2014,2016,2017,2018,2019
Odpowiedz
Byliśmy w Pomorie i też gryzly. W Primorsku na 4 piętrze atakują
Odpowiedz
Hotel ok, w środku trochę niedoróbek jak to w Bułgarii, w zależności od pokoju. U mnie w łazience widać amatorszczyznę, ruszający się kibel i zasłonka pod prysznicem za max 10 PLN z OBI. Ale to pierdoły. Sprzątanie miałem już dziś czyli pierwszego dnia. Ogólnie niby miało być zadupie a ludzi sporo. Parkowanie na ulicy ale trudno znaleźć wolne miejsca ? basen faktycznie rześką wodą.
Reszta bez zarzutu jak na razie. Nie ma pralki i mikrofali ale jest piekarnik. Tarasy nawet spore z parasolami. Ciasna winda na max 3 osoby.
Na komary mam jakieś spraye. Zobaczymy co przyniosą kolejne dni.
Odpowiedz
a woda w morzu w miarę ciepła, czy też, jak w basenie?; pozdr.
Odpowiedz
W Neseberze woda w morzu jest jak zupa
Komarów brak. Gdzieniegdzie meszki jak na razie mało.
Odpowiedz
Jutro dostarczyme swieży pokarm dla komarów bułgarskichSmile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Woda w morzu bardzo ciepła, nie pamiętam tak cieplej wody. To skutek niemal bezwietrznej pogody. Za 4 dni ma trochę mocniej powiać i się wymiesza. Przy brzegu na południowej plaży ma około 28-30 stopni. Pogoda na razie ok. Jak grzmi to dookoła a w Primorsku nie. Wiatr od morza robi swoje. Dopiero teraz grzmi i kropi.
2016 Bg /2018 Bg /2019 Bg / 2021 Niemcy-Liechtenstein-Austria-Szwajcaria-Francja-Andora-Hiszpania 2022 Bg 2023 Srb-Macedonia-Grecja-Bułgaria 2024 Srb-Czarnogóra
Odpowiedz
Czesc Wszytkim
Nie miałem wcześniej okazji by cos pisac wiec witam sie dopiero teraz. Dzięki forum dotarłem bez problemu do Primorsko.
Euro wszędzie po 1,9lv ale sa miejsca po 1,93lv. Woda ciepła i czysta, komary niestety sa ale nie jest to plaga.
Odpowiedz
Wczoraj w okolicach rezydencji Żiwkowa była jakaś impreza z fajerwerkami, wiecie może co tam się odbywa/ło ?.
Odpowiedz
Bardzo często fajerwerki lecą w niebo podczas imprezy urodzinowej czy innej uroczystości rodzinnej. W knajpkach na plaży urządza się również przyjęcia weselne.
Kilka lat temu, na początku września, załapałem się na taką imprezę - wieczorem szedłem sobie brzegiem morza i gapiłem się co się takiego w knajpce dzieje, że płonące pochodnie są ustawione od knajpy aż do linii wody? Zanim się zorientowałem zostałem wzięty pod ręce przez państwa młodych i zaproszony na ucztę i tańce. Fajnie było Smile
Jedno jednak muszę dopowiedzieć, otóż dla stałych mieszkańców Primorska ja nie jestem osobą całkowicie obcą.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,897 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości