Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Polecam restauracja "Malka perla"
Lokal przy hoteliku o ta sama nazwa polożony w lesie.
Chlopaki zamówili meszana skara, a ja skumrija z rusztu (5 lv) reszta to standart x 100 rakija, szopska salatka, napoje.
rachunek za 4 os. z napivkiem 60 lv

to tu:
https://www.google.com/maps/@42.2770348,27.744014,159m/data=!3m1!1e3
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Nie ma to jak świeże info, a w Primorsku co roku nowe knajpy, ewentualnie stare knajpy z nowymi kucharzami. Smacznego Primorska wszystkim życzę Smile
Odpowiedz
W tamtą stronę nigdy mnie nogi nie poniosły , trzeba będzie tam się zameldować , może we wrześniu, zobaczymy jak pogoda dopiszę
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
Słuchajcie mam pytanie odnośnie wypadu Primorsko-Neseber rano i powrotu wieczorem. Już wiem, że nie ma bezpośredniego połączenia ☹️. Taksówka wychodzi trochę drogo (150lv na 2 osoby, 180 na 6osob). Pomoże mi ktoś ogarnąć co gdzie i jak jeżeli chodzi o transport autobusowy?
Odpowiedz
a nie lepiej auto wynająć , tak chyba wyjdzie najtaniej Smile 25ojro tylko
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
(10-08-2018,09:28:13)renja napisał(a): Słuchajcie mam pytanie odnośnie wypadu Primorsko-Neseber rano i powrotu wieczorem. Już wiem, że nie ma bezpośredniego połączenia ☹️. Taksówka wychodzi trochę drogo (150lv na 2 osoby, 180 na 6osob). Pomoże mi ktoś ogarnąć co gdzie i jak jeżeli chodzi o transport autobusowy?


Najtaniej oczywiście busami Primorsko-Burgas-Nesebar.

Kup bilety na dworcu autobusowym (Awtogara), można kilka dni naprzód, kasa nr 5 na przejazd Primorsko - Burgas, cena 7 Lv.
Są to busy relacji Kiten-Burgas. Pierwszy z Primorska odjeżdża chyba ok. 7.00 i w Burgas pod Awtogarą Jug będzie po ok. 50 min.
Ze stanowiska nr 3 (Sektor 3) co 40 min odjeżdżają busy do Nesebaru i po godzinie będziecie na miejscu, cena podobna.
Całkowity koszt podróży tam i powrót to ok. 30 Lv za osobę

Pamiętajcie, aby wrócić na czas do Burgas, bo ostatni bus do Primorska macie o 20.30 ze stanowiska nr 6 (Sektor 6)
Pozdrawiam Smile
Odpowiedz
(09-08-2018,11:39:51)bateniki napisał(a): Polecam restauracja "Malka perla"
Lokal przy hoteliku o ta sama nazwa polożony w lesie.
Chlopaki zamówili meszana skara, a ja skumrija z rusztu (5 lv) reszta to standart x 100 rakija, szopska salatka, napoje.
rachunek za 4 os. z napivkiem 60 lv

to tu:
https://www.google.com/maps/@42.2770348,27.744014,159m/data=!3m1!1e3
Jako nastolatek tam jechałem na kubańki. Był obóz młodzieżowy krajów socjalistycznych w tym budynku Smile

Изпратено от моят T5 с помощта на Tapatalk
Odpowiedz
Heart 
Hej, bardzo dziekuje, w koncu sie obeszlo bez. Znaczy boli ale w Primorsko wszystko mi przechodzi

EDIT: to do Dar.iva mialo byc.
Odpowiedz
Z restauracją TIKI mam mieszane odczucia. Jedzenie dobre - to fakt. Ale czas oczekiwania jest długi. Niektóre dania były szybko podane, lecz zamówione dla żony danie zostało podane po dłuuugim czasie gdy my już wszyscy byliśmy pojedzeni i gotowi do wyjścia.

Kolejnym razem wybrałem się na owoce morza ( podobno mule są tam bardzo dobre ) i niestety nie dane mi było ich spróbować bo się skończyły ( a była godzina ok 17-18 ).

Gdyby ktoś planował się wybrać do TIKI to uprzedzam, że ok godziny 18-19 są tam już tłumy i nie ma szans na wolny stolik przez kilka godzin. Na szczęście restauracja po drugiej stronie ulicy ( ul. Tropik - przy takim hoteliku) ma też wyśmienite dania i duże porcje.

W centrum na ul. Treti Mart - polecam SNACKY...gotowe dania z bemarów. Najlepsza jest faszerowana mięsem papryka w jakimś sosie śmietanowym - ale trzeba uważać bo raz zamówiłem faszerowaną białym serem i niestety nie był to mój smak.
Bakłażany faszerowane też mają dobre. Kebab i gotowa pizza smakują mi najlepiej w tym miejscu.

W miejscu dawnego disco ORGAZM ( obok SNACKY ) powstało miejsce do jedzenia - ale za mało ludzi tam było ( praktycznie wcale ) bym się skusił na posiłek.

Obok HAVANA CLUB od wielu lat są dania z grilla - to też jedno z miejsc które odwiedzam za każdym razem. Kawałek grillowanego mięsa, sałatka szopska i pita zawsze wypełnią mój żołądek do pełna.

Unikać tego miejsca :
https://www.google.pl/maps/@42.2688584,27.7542275,3a,75y,353.32h,91.51t/data=!3m6!1e1!3m4!1ssOC_noEPY_GZmt06OJ3tTg!2e0!7i13312!8i6656
przy hotelu Nortik

Jedzenie tam to jakaś porażka. Menu tłumaczone z google translatora ( trochę się uśmialiśmy ), ale to jedyne miejsce które miało wolne stoliki w godzinach ok 21-22.

Szwagier mówi, że naleśniki najlepsze przy zejściu na plażę południową ( zaraz po prawej stronie ) - a testował kilka miejscówek z naleśnikami.
Primorsko [2022/2021/2020/2018/2016/2015/2008]
Odpowiedz
W tym roku kilka razy byliśmy tu https://m.facebook.com/BISTRO.ZOI/. Dosyć długo się czeka,ale wszystko świeże. Jednocześnie widok na morze
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,896 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości