Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Szkoda tylko, że restauracje są pozamykane. Chcieliśmy spróbować sacz i sera po szopsku, czuszki biurek, napić sie piwka i dobrej kawki[emoji20]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
A ta z malowidłami na skrzyżowaniu powyżej Gminy? Darina pisała kiedyś ze ona jest całoroczna. Tak samo Amelia powyżej Gminy w okolicach Komfortu. Spróbuje jutro ustalić z Dariną cobyście saczyka jeszcze popróbowali Smile
Odpowiedz
[Obrazek: e73c4ecf86342c4f1ca525b1d934b42c.png]


Wysłane z iPhone za pomocą Tapatalk
Odpowiedz
Ok dziękuję

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
http://2pos.co/pl/60306/6806 tu masz namiary.
Odpowiedz
Na późne popołudnie zaplanowany był spacer w kierunku willi Ziwkowa asfaltowka. Niestety zawrocilismy bo bardzo wieje, aż zatyka. W drodze powrotnej do hotelu spotkaliśmy Polski unikat[Obrazek: 7f85cbca5c70fff0dce6d2883f4d067b.jpg][Obrazek: 812c770016049aba1cd1494743633520.jpg][Obrazek: 50218146003288087baac4d7b37bd4e7.jpg]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Przez jakiś czas jeździł po Primorsku czerwony maluch opisany reklamami jakiejś firmy ubezpieczeniowej  Wink

Wiatry i rozbujane morze są bardzo dokuczliwe, ale właśnie o tej porze roku  zaczynają przypominać, że to już jesień.

Spacery.
Jeśli zaczynają żółknąć liście warto się wybrać pieszo do Beglik Tash. Choć Beglik jest interesujący, to sama droga poprzez kolorowy las, a w drodze powrotnej, ze wzniesienia szosy widok morze bajkowy.

Druga fajna trasa na spacer jest w kierunku Kiten. Idziemy plażą południową do końca, a dalej ścieżka prowadzi lesistym klifem. Widoki wspaniałe. Gdy klif się skończy zawracamy, no chyba że ktoś chce zobaczyć Kiten.

Obie te trasy są szczególnie urokliwe właśnie wczesną jesienią, albo wiosną gdy szaleje wszędzie soczysta zieleń.

P.S. Może jeszcze być jeszcze czynna rest. "Czajka". To najstarsza restauracja w Primorsku. Kiedyś zjadłem tam rewelacyjnego rekina. Idziemy ul. Treti Mart aż do uliczki w kierunku portu. W parku zobaczycie budynek Czajki.
Odpowiedz
Lahatiel dzięki za info. Do Czajki dotarliśmy w poprzednim tygodniu przypadkiem przechodząc- była już zamknięta. Wczoraj byl otwarty zieleniak na ul. Treti Mart, a dziś zamkniety. Morze zarówno wczoraj jak i dzisiaj ma wspaniały turkusowy kolor. Zaraz wychodzimy na spacer asfaltowka w stronę willi Żiwkowa- wiatr sie zmniejszył. Jutro idziemy do willi plaża(ma byc piękny dzień i lekki wiatr). W sobotę ma padać, ale może nie będzie źle [emoji4]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Wczoraj popołudniowy spacerek[Obrazek: 861bd578ac38e4371f4c5da0b8326e69.jpg][Obrazek: 9e9cda53fa0c01185ab69dc7bfa02a25.jpg]

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Jej, bylam w rozjazdach to nie mialam czasu czytac, patrze a tu puste Primorsko :-( Smutno jakos.
A czyCuba Libre tez zamkniete juz? To bar z najlepszym mojito.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,896 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 5 gości