Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Perła. Czynna cały rok
Odpowiedz
My jeszcze robiliśmy zakupy poza Perłą i supermarketem w Komfort na początku głównej ulicy Treti Mart.
Odpowiedz
No wlasnie. Perla, Supermarket i Komfort.
A przy okazji: czy ktos zna jakies trasy bieganiowe w Primorsko? Tyle tam sie dzieje teraz ze moze cos zrobili a ja o tym nie wiem?
Odpowiedz
Tak myślę, że chyba nie będzie problemu namierzyć na miejscu ten supermarket i Perłę?
Znajdują się gdzieś w centrum?
Odpowiedz
https://www.google.pl/maps/@42.2665751,27.7498972,3a,75y,69.48t/data=!3m6!1e1!3m4!1sZrAB9R11WqX1sW-T6azlMg!2e0!7i13312!8i6656

Dobrze zaopatrzony sklep z dobrymi cenami, tak przynajmniej było w 2016 i 2017r. Wcześniej robiliśmy zakupy w Perle, ale 2016 i 2017 trochę sklep podupadł.
Odpowiedz
Ok, myślę, że bez problemu znajdę.
Odpowiedz
Lparys w 2018r w tym sklepie ceny przystępne i jak piszesz dobrze zaopatrzony- potwierdzam.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
lparys i egon - ta lokalizacja to właśnie dawny Komfort o którym pisałam.
Odpowiedz
Ja polecam Perłę
Odpowiedz
W ostatnim roku zdecydowanie Supermarket na ulicy Treti Mart, bardzo duży wybór serów sirene (ulubione Sitovo i psterskie), kaszkawału i różnych sałatek, oliwek i ulubiona papryka pieczona z czosnkiem, idealna do sałatki. Duży wybór dobrych napitków, nie tylko mlecznych (kiseło z Bor Czwor, najlepiej w plastikowym kubku- wiejskie), rum Savoy i inne.
Perła to dla nas kosmetyki z róży, kremy do rąk różane i lawendowe, zimne piwo (mieszkamy nieopodal) i kiseło mlako.
Komfort na ulicy Strandża z dużym wyborem alkoholi, serów z lady i nieraz wieczorem pyszne płaskie pitki, wypiekane na miejscu, przekąski mięsne z lady.
Każdy ma swoje ulubione miejsca i trzeba wybrać - wybór jest.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,896 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości