Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
Czekamy zatem na relację. Szczęśliwego powrotu.
Odpowiedz
Drodzy forumowicze, zwolennicy domasznej Rakiji, mam pytanie gdzie w Primoorsku można bezpiecznie pytać o domową R (oczywiście dla jej nabycia w celach leczniczych w zimie). Moje pyszne źródełko niestety wyschło (JAKA SZKODA !!!!) i dlatego muszę zasięgnąć języka. Interesuje mnie też informacja o okolicy typu Kiten, Sozopol, droga do Burgas, Ravda i Neseber. Jestem mobilny, mogę podjechać. Wielkie dzięki za zdradzenie miejsc, spróbuję się odwdzięczyć innymi informacjami.
Odpowiedz
W Sozopolu jest destylarnia, pisałem gdzieś na forum. Za stacją benzynową na przeciw Lidla, jak kończy się płot skręcasz w lewo. Tu masz numer obok jest dzwonek . Tam są trzy duże psy uważaj i sam nie wchodz[Obrazek: 96b4e3e7faea7fea4e6809439df23535.jpg]

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka

Ps. Nasze odkrycie roku to rakija Krusza z gruszek , polecamy ale tylko z tej destylarni.

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
A cenowo jak ta gruszka?
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
10 lewa gruszka, smokiniowa i brzoskwiniowa . Z winogron 8 lewa za litr

Wysłane z mojego Redmi Note 4X przy użyciu Tapatalka
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
Wielkie dzięki, skorzystam. Coś mnie ciągnie do Sozopola.
Odpowiedz
Brzmi to bardzo fajnie i coraz bardziej nabieram ochoty aby zobaczyć to wszystko na własne oczySmile
Odpowiedz
Nie tylko patrz, ale obowiązkowo skosztuj przed kupnem.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Jeśli jesteście w Primorsku, polecam bardzo dobry bufet z daniami obiadowymi, Snacky na ulicy Treti Mart, tam gdzie kebaby i okrągłe pizze. Bardzo duży wybór dań gotowych, prawdziwa bułgarska kuchnia, fajna obsługa. Nawet jak nie wiecie jak coś się nazywa, pokazujecie palcem i mówicie ile porcji, są do tego przyzwyczajeni i się uśmiechają do klientów. My często tam zaglądamy, jemy bakłażany napełniane ryżem z mięsem i w sosie pomidorowym, pyszny ryż :"pile z oriz", kulki mięsne z jajkiem i inne magulony warzywno-mięsne. Również pyszny makaron, kurczak w sosiie śmietanowym z ziemniaczkami, itd. Polecam.
Odpowiedz
Ja to się dopiero przymierzam do Bułgarii, tzn teraz to już chyba za późno ale myślę sobie o pojechaniu tam no najpóźniej w przyszłym roku i badam teren - bo jakoś mi siedzi w głowie Primorsko i zbieram info co gdzie i jak....Chcę zabrać rodzinke w fajne miejsce i wydaje mi się że Primorsko będzie akuratSmile Heart
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,896 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 93 gości