Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Koronawirus
Widzę, że temat już jest, to tylko podepnę się z pytaniem :

Szczepić się, czy nie szczepić, oto jest pytanie Huh (bez podtekstów proszę tylko Angel Big Grin

Właśnie podpisałem cyrograf, że jestem gotów w pierwszej połowie marca A.D. 2021 przyjąć dawkę AstraZeneca w swe Ciało Cool

Ciekaw jestem Waszych opinii w tym temacie. Uprzedzając fakty, tak wiem, że teraz z tych wszczepionym chipem będę pod totalną kontrolą, a zachowując wymaganą odległość spadnę w końcu z Ziemi Confused , ale mimo wszystko jak się na to zapatrujecie. Czy coś postanowiliście, czy miały wpływ na to jakieś opinie, wszystko jedno jakie, zdarzenia Undecided Confused Huh

No i pytanie do już zaszczepionych: czy Wam coś wyrosło, wydłużyło się (czy wręcz przeciwnie), a tak poza tym jak samopoczucie Big Grin
Odpowiedz
Ja też się szczepię tą szczepionką i chyba wcześniej od Ciebie. Nie jest zwolennikiem żadnych teorii spiskowych. Jak się będę czuł to od razu napiszę. Dodam, że jestem ozdrowieńcem, przechorowałem w listopadzie bardzo lekko.
Odpowiedz
Ja moglam sie zaszczepic w pierwszej turze, ale stwierdzilam, ze zaczekam i zaszczepie sie razem z Jackiem.

Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Z Dżekiem, ze mną, czy swoim ??
Odpowiedz
(16-02-2021,22:12:49)wolffer napisał(a): Z Dżekiem, ze mną, czy swoim ??

Z Jackiem i Plackiem Wolffer Smile.
A tak na poważnie to ja się zaszczepię na pewno jak tylko przyjdzie moja kolej - pewnie 2025 rok Smile. Przeszłem to strasznie i nadal jestem w złym stanie zdrowotnym.
Troszkę się obawiam po rozmowie z moją Panią Doktor, która po drugiej dawce szczepionki dwa dni bardzo źle się czuła i miała 39 stopni gorączki. Ale wolę dwa dni gorączki niż tydzień być prawie nieprzytony.
Odpowiedz
(16-02-2021,22:12:49)wolffer napisał(a): Z Dżekiem, ze mną, czy swoim ??
Oczywiscie ze Swoim[emoji106]
Radek zdrowia zycze.
Wysłane z mojego LG-K420 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Wczoraj przyjęta pierwsza dawka. Jak widać Astra Zenka [emoji6]. Szczepienie ok 9.50. Pierwsze objawy koło 15. Dreszcze, temperatura i ból głowy. Max temp. 38,7. Nocka z głowy, ból i temp. nie pozwalały spać. Rano koło 7.00 temp. 38,2. Wcisnąłem na siłę jakieś śniadanie plus paracetamol. Teraz 37,3. Myślę że teraz pójdzie z górki. [emoji6]. Żonisko po pierwszej dawce Pfizera ok, po drugiej 30 godzin wycięte z temp. ok 39 stopni. Z naszej 19 osobowej grupy, która wczoraj przyjęła pierwszą dawkę, dziś 10 osób na L4. Plus 3 przyszły do pracy, ale raczej do końca dnia nie dotrwają. U żony procentowo trochę mniej. Czy zaszczepilibyśmy się jeszcze raz? TAK. Wolę takie objawy niż to co przechodzili nasi przyjaciele. Poza tym mamy już 1 i 1/2 paszportu Polsatu do BG[emoji38]. Przynajmniej taką mam nadzieję. [Obrazek: b49f162b66a0af457fea62bce7956522.jpg]

Wysłane z mojego Redmi Note 8T przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Brawo. Przecierasz szlaki. Ja myślę, że przyszły tydzień.
Odpowiedz
No a ja to może pod koniec przyszłego roku [emoji55]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
A dla tych, którzy się szczepią - filmik który koniecznie trzeba obejrzeć:

Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości