Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Słoneczny Brzeg / Слънчев Бряг
(25-07-2022,12:07:13)gawronik napisał(a):
(24-07-2022,05:48:11)bateniki napisał(a): [...]
Tryb płatnego krótkoterminowego parkowania obowiązuje we wszystkie dni tygodnia w przedziale czasowym od 09:00 do 20:00, w okresie od 1 czerwca do 30 września włącznie.

Dotyczy całego terenu SB, czy tylko jakiejś wyznaczonej strefy? 
Prawdopodobnie za tydzień będziemy tu: Parkhotel Continental Prima – Mapy Google . No i dobrze by było móc gdzieś zaparkować w okolicy Wink 

Pozdrawiam,
Maciej.
Akurat kolo twojego hotelu jest kilka platnich parkingów. Naj-pierw zapitaj na recepcja, czasamy może jest wolne hotelowe mejsce. Jak nie to zobaczyć jakie mają ceny za 1 doba, lub za 1 tydzień. Jak nie bedziecie korzystać z auta codziennie i niema blizko was miejsca, to można poszukać trocha dalej.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
(25-07-2022,23:45:32)bateniki napisał(a): Akurat kolo twojego hotelu jest kilka platnich parkingów. Naj-pierw zapitaj na recepcja, czasamy może jest wolne hotelowe mejsce. Jak nie to zobaczyć jakie mają ceny za 1 doba, lub za 1 tydzień. Jak nie bedziecie korzystać z auta codziennie i niema blizko was miejsca, to można poszukać trocha dalej.

Dzięki za info/rady Smile

Pozdrawiam,
Maciej.
Odpowiedz
Fajny temat. A ktoś z Was poleci dobrą, sprawdzoną lokalną piekarnie w SB lub Sv.Vlasie??
Odpowiedz
szukam i coś znaleźć nie mogę - czy ktoś dysponuje mapką "Blue Zone" (płatnej strefy parkowania) w SB?
interesuje mnie okolica kółka - czy da radę gdzieś tam parkować za friko?
[Obrazek: Screenshot-1.jpg]
Odpowiedz
Generalnie wszystko od głównej ulicy (która masz w kółku) w stronę morza jest płatne, a w stronę lądu powinno być darmowe.
Ba.. np. Kotwy masz chyba parking przy boisku, który też powinien się naddać na parę godzin.
Odpowiedz
OK dziękuję

ekhm parę godzin.... a tak na ulicy - strach na kilka dni zostawić auto?
Odpowiedz
(10-08-2022,13:12:15)Rysiekkk napisał(a): OK dziękuję

ekhm parę godzin.... a tak na ulicy - strach na kilka dni zostawić auto?

Nigdy nie korzystałem z tego konkretngo parkingu - ale ze względu na boisko, możliwe, że ktoś może się przyczepić jeśli auto będzie tam stało dlugo. Gdy musiałem zostawić auto na kilka dni, to parkowałem na uliczkach w okolicy (w strefie o której wspomniałem wcześniej).
Odpowiedz
Jak nie masz parkingu przed hotelem to dla świętego spokoju dołóż te dwie dychy na dobę a w skali wyjazdu dwie stówy dla świętego spokoju i zostaw samochód na płatnym parkingu.
Odpowiedz
(10-08-2022,13:46:14)dżek napisał(a): zostaw samochód na płatnym parkingu.
W okolicach Kotwy nie kojarze płatnego parkingu (najbliższy przy rzece, ale to kawał drogi).

Na pewno nie masz parkingu przy hotelu?
Odpowiedz
koło hotelu jest parking ale (dla mnie) drogi - chyba 14leva
na ulicy będzie parkowane - tylko muszę obadać co i jak
Odpowiedz


Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości