Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Revolut
U mnie niestety dalej wszystkie konta są LT...
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
(17-05-2022,12:55:26)bateniki napisał(a): U  mnie niestety dalej wszystkie konta są LT...

A który nr wersji aplikacji Revolut (jeśli Android, bo i tak o iOS nic nie wiem)?
Mnie się apka zaktualizowała do wersji 8.53 w poniedziałek i we wtorek zobaczyłem że jest nr loklany.
Podstawowy rachunek w Revolucie masz w PLN czy BGN?
Odpowiedz
Sam sobie zaktualizowalem, patrząc na twego posta.
Zrestartowalem telefon i...nic Sad
Jak można ustalić który jest podstawowy?
Ja mam po pare groszy w EUR, BGN, PLN, HUF i RON
Sprawdzalem wszystkie- to samo
Tylko w EUR jest opcja :
przelew lokalny i SWIFT
A przed litewskim kontem mialem polskie co my bilo bardzo wygodne.
Teraz sie gymnastykuje- w miesiącu sukcesywne zasilam konto R mojego syna, a on raz w miesiącu my przelewa w polskim banku.

p.s. z innej beczki:

Zgodnie ze zaleceniach o zmiany karti VISA co sie normalno konczy na 09/2023 (wypukla)
dostalem pod koniec lutego, a stara miala dzialać do polowe kwietnia.

Ponieważ stara placilem na kilka miejsc cyklicznie to sie nie speszylem z aktywacji nowej.
I stara karta dzialala do dzisiaj Smile
Bo takiego maila dostalem, że to już ostatny od ostatnich terminów i wczoraj specjalne poszedlem do sklepu zaplacić z PIN Smile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
(18-05-2022,15:16:17)bateniki napisał(a): Jak można ustalić który jest podstawowy?
Ja mam po pare groszy w EUR, BGN, PLN, HUF i RON
Sprawdzalem wszystkie- to samo
Tylko w EUR jest opcja :
przelew lokalny i SWIFT
A przed litewskim kontem mialem polskie co my bilo bardzo wygodne.
Teraz sie gymnastykuje- w miesiącu sukcesywne zasilam konto R mojego syna, a on raz w miesiącu my przelewa w polskim banku.

Kiedy zakładałeś konto Revolut to się przedstawiłeś "jako Polak" czy "jako Bułgar"?
adres, telefon w danym kraju, dokument tożsamosci...

Jeśli ten drugi przypadek, to nie wiem czy Revolut jest taki zmyślny by udostępnić polski IBAN każdemu posiadaczowi subkonta w PLN, czy tylko tym którzy założyli konto z Polski, z polskim nr telefonu itd. Czas pokaże.
A masz w R. konto lokalne w BGN?

PS. Z tymi wymianami kart to oni tłumaczą, że przechodzą na własne "procesowanie" (cokolwiek to znaczy) transakcji kartowych, a niektóre starsze na to nie pozwalają.
Żeby było śmieszniej mnie wymienili kartę... wirtualną, a plastik wydany 3 miesiące później już zostawili.
Odpowiedz

Skocz do:

Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości