Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Kwatera w Bułgarii
#1
Drodzy forumowicze, poszukuje namiarów na jakieś kwatery w Bułgarii na miesiąc lipiec 2019. Jeżeli coś macie ciekawego to proszę o linki stron lub adresy. /mail:pawel67@onet.eu/. Z góry dziękuję.
Odpowiedz
#2
https://bgstay.com
Wybieramy miejscowość i jest trochę [emoji6]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#3
Rok temu byłem w Sozopolu i mam namiary na piękny apartament dwie sypialnie salon w pełni wyposażony balkon z widokiem na morze ,pierwsza lina ,przy pasazu idealne miejsce do plaży tylko przez pasaż cena za cały apartament 80e doba -tak płaciłem.jak Cię interesuje to odszukam kontakt i jakieś zdjęcia.
Odpowiedz
#4
Jak można to bardzo proszę.
Odpowiedz
#5
Sorki nie znalazłem strony apartamentu natomiast posiadam nr tel 0035 9889917153. Yovka Todorova.
Zadzwoń bardzo sympatyczna pani mówi po angielsku,troszeczke po polsku i rosyjsku na pewno sie dogadacie
Odpowiedz
#6
Może tu:
https://pochivka.bg/apartament-panoramni-apartamenti-o14813
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#7
Dzięki
Odpowiedz
#8
Nie mam doświadczenia z wybrzeżem bułgarskim, a szukając noclegów na Booking z grymasem przyjmuję ceny minimalne ok.70 zeta za noc. Przylatuję 29.08 na tydzień i chciałbym najpierw zanocować gdzieś Sozopol - Primorsko - Kiten. Potem jeszcze gdzieś na trasie Carewo-Achtopol i Sinemorec.
Nurtuje mnie czy przyjeżdżając u schyłku wakacji w ciemno do tych miejscowości, na pewno znajdę prywatny pokój z łazienką (tyle potrzebuję) ok.500m od morza za około 50zł przy wynajmie 1osoba na 2-3 noce.
Wydaje mi się, że Booking przesadza z tymi cenami, aczkolwiek już raz taki optymizm mnie mocno rozczarował i nauczkę mam takę, że w weekendy lepiej rezerwować. Także raczej za 2 pierwsze noce zabulę przez booking, ale już od poniedziałku chciałbym poszukać bezpośrednio prywatnych pokoi.
Ma ktoś takie doświadczenie, że przyjeżdżał w ciemno i dla jednej osoby na parę nocy znajdował sobie pokój dużo taniej niż 70zł za noc?
Odpowiedz
#9
W Primorsku w tym roku na wszystkich mijanych otwartych hotelach były karteczki "wolne pokoje" to tylko kwestia pochodzenia po kwaterach i znajdziesz na pewno[emoji16]

Wysłane przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
#10
Moim zdaniem kwaterę znajdziesz bez problemu. W tym roku ogólnie mniej ludzi dodatkowo jedziesz na koniec wakacji. Nawet na bookingu idzie znaleźć pokój za około 50 zł bez większych problemów np w Warnie.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Kwatera w Sinemorec mahony 11 97 04-07-2022,09:23:06
Ostatni post: dżek
  Kwatera gist 11 12,953 10-06-2017,23:51:09
Ostatni post: g_such

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości