Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Aquaparki w Bułgarii
#11
Action - Słoneczny Brzeg
Park zlokalizowany jest w zachodniej części Słonecznego Brzegu i tak jak w przypadku parku w Nessebarze, tutaj także dojazd odbywa się zorganizowanym bezpłatnym busem. Dojazd możliwy jest z i do Elenite, Ravdy, Słonecznego Brzegu, Św. Vlasu i Nessebaru
[Obrazek: Free-transport.png]
Na stronie aquaparku znajdziecie też aktualny cennik i wykaz atrakcji
https://aquapark.bg/
Odwiedziliśmy park wodny w trakcie pobytu w Rawdzie w 2012 roku i z tej wizyty pozostały same miłe wspomnienia. Mieliśmy jeszcze wówczas małe dzieci 5-6 lat, które niezbyt chętnie korzystały z tych ekstremalnych zjeżdżalni. W Action znajduje się ogromna konstrukcja ze zjeżdżalniami właśnie dla takiego przedziału wiekowego. Ponieważ park nie jest zbyt rozległy, tuż obok znajdują się zjeżdżalnie dla dorosłych. Podobało mi się, że w zasadzie nie było problemu z dzieleniem się opieką nad młodszymi dziećmi. Może przez to, że byliśmy tylko popołudniowo rzeczywiście nie było jakiś szczególnych kolejek - na pewno mniejsze niż w Nessebarze.
Dodatkową atrakcją parku jest mini-zoo, które zdecydowanie uatrakcyjnia rwącą rzekę.
Lokalizacja parku przy samym hotelu może być minusem - ale to dla mieszkańców tego hotelu, bo nam to nie przeszkadzało. Natomiast gdyby przyszło mi spędzić wakacje właśnie w hotelu tuż przy aquaparku, gdzie cały czas słychać krzyki i hałas - to dziękuję bardzo Smile
Odpowiedz
#12
Aqua Park Primorsko

(w linku katapulta)

Ja bylam tylko w Primorsko ale mi sie podobalo. To prawda ze trzeba pilnowac opon, chwila nieuwagi i znikaja jak lody w lecie ale zawsze byly do wziecia przy wejsciu.
Pare slizgawek jest naprawde fajnych dla doroslych!
Odpowiedz
#13
Primorsko to już skansen w porównaniu z pozostałymi. Maja też podpisane umowy z obozami. Dzieciaki mają karnety. Niestety
Odpowiedz
#14
Teresa a co jest fajnego gdzies najblizej Primorsko? Bo chcialabym sie wybrac jak bede
Odpowiedz
#15
(30-04-2019,10:15:46)primma napisał(a): Teresa a co jest fajnego gdzies najblizej Primorsko? Bo chcialabym sie wybrac jak bede

Ale to nie w tym wątku pytaj.
Odpowiedz
#16
(09-05-2019,16:08:35)Szwagier napisał(a): Hej makei. Kiedy jedziecie do Primorska?
My startujemy 5 lipca i na miejscu 7 lipca ze wschodniej Polski.

Znowu nie ten wątek.
Odpowiedz
#17
Jak tegoroczne wrażenia?

Który aquapark w okolicach SB polecacie?
junior 11lat, córa 7
Odpowiedz
#18
(19-08-2022,21:54:34)Rysiekkk napisał(a): Jak tegoroczne wrażenia?

Który aquapark w okolicach SB polecacie?
junior 11lat, córa 7

Action w Rawdzie jest jednym z najlepszych w Europie. Przy czym do największych zjeżdżalni 7 latek nie wejdzie. Ja byłem parę lat temu z mniejszymi dziećmi i żałuję, bo tak naprawdę mało gdzie weszliśmy (pilnowanie dzieci, do tego spore kolejki, limity wzrostu, etc..), a impreza trochę kosztowała.
Ale, od tego czasu rozbudowali (chyba) strefę dla dzieci, więc może nie byłoby teraz tak źle.

Drugi podobny, ale mniejszy, tańszy i mniej popularny jest w Pomorie. Dla Ciebie różnica w cenie to ok. 70 leva na korzyść Pomorie.
Odpowiedz
#19
Ravadinovo koło Sozopolu odpowiedni dla dzieci. Action oczywiście najlepszy.
Odpowiedz
#20
Action jest w Rawdzie?
a nie w Słonecznym Brzegu?

no wiadomo priorytet żeby dzieciaki skorzystały na maxa
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Najpiękniejsze plaże w Bułgarii peter 113 127,515 12-06-2023,15:01:12
Ostatni post: ew-cia
Smile Freediving w Bułgarii. astorian 2 5,744 12-07-2017,15:10:01
Ostatni post: TomekT

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości