Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Ahtopol - Compelx Genesis
(13-07-2020,20:50:22)ziutka1 napisał(a): Przekotcur, jeżeli wybierasz kwatery za 8 leva od głowy...to czego się spodziewasz.
Opisałeś, to ciche i spokojne rybackie miasteczko( oczywiście infrastruktura typowa dla tej części Europy)w sposób niedopuszczalny. Przypominam, że jest to forum dla miłośników Bułgarii. Ciekawy jestem gdzie byłeś na południowym wybrzeżu Bułgarii???
Ahtopol i okolice moim zdaniem i nie tylko, to jedno z najpiękniejszych miejsc na wybrzeżu Bułgarskim. Proponuję Hiszpanię, Francję albo Chorwację...ale napewno Cię nie stać ???

No niestety zgadzam się z przekotcur. I nie podoba mi się że odmawiasz innym swojego zdania. Fakt że jest to forum miłośników BG to nie oznacza że mamy zaklinać rzeczywistość. Też miałem zabokowany nocleg w Genesis parę lat temu, nie zdążyłem nawet wnieść walizki na górę - zrezygnowałem w 3 sekundy. Jak dla mnie wtedy już to była ruina. Ahtopol jest dość specyficzny - jednym się podoba drugim nie. Mi nie - choć najczęściej jestem parę km za Ahtopolem. Te parę km robi różnicę - dla mnie Ahtopol to 2-3 godziny na spacer, ewentualnie na zakup ryb i tyle tu byłem; płd wybrzeże mam dość dobrze spenetrowane i swojego zdania o Ahtopolu nie zmienię. Twoje zdanie jest inne ale nie będę Cię wysyłał do CRO czy na Lazurowe Wybrzeże. A kwestie kogo na co stać - cóż , no comment.
ks. Tischner
„Prawdy są trzy: cała prawda, święta prawda i gówno prawda”
Odpowiedz