Ocena wątku:
  • 0 głosów - średnia: 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Nawigacja, mapy na których jeździmy.
Ja jeżdżę ok kilku lat z waze, w tym na wakacjach głównie po Bałkanach i uważam że dobrze się sprawdza. Działa lepiej poza granicami kraju niż u nas. Natomiast jak jadę poza UE to osmand jest bardzo dobry jako mapy offline.

Wysłane z mojego P10_HD_EEA przy użyciu Tapatalka
Bułgaria '10 '15 '18 '20
Bałkany '10 '11 '14' '15 '16 '17 '18 '19 '20
Odpowiedz
W tym roku po raz pierwszy korzystałem z aplikacji mapy.cz. Aplikacja przygotowana wcześniej tzn. ściągnąłem sobie potrzebne mapy tak aby korzystać w map offline. W aplikacji można wyłączyć lub włączyć potrzebne funkcje. Na Słowacji włączyłem jazdę bez płatnych dróg. Węgry, Serbia i Bułgaria prowadzenie bardzo dobre. Brakuje czasami adresów, np w Ravdzie (BG) zabrakło adresu hotelu gdzie się zatrzymałem ale nawigacja doprowadziła 6 numerów wcześniej.
Odpowiedz
Wracając z Bułgarii używałem Waze i szczerze powiem, że bardzo miło mnie zaskoczyła. Bardzo dużo użytkowników (zwłaszcza w Rumunii), informacje o zagrożeniach takich jak roboty drogowe czy patrole policji sprawdzały się w 100% . Polecam.
Odpowiedz
O widzisz - wypróbuje w tym roku Smile
Odpowiedz
Zdziwiłem się, bo w okolicach Słowackiego Nowego Miasta google maps wpakowało mnie na zamknięty odcinek drogi. Sporo aut zawracało więc tonie był jakiś błąd tylko mojej aplikacji.
Zawsze nawet przy korkach proponuje objazdy a tu taka wpadka.
Odpowiedz
Tam było wahadło, wcześniej przejezdne. Zdarza się. U mnie ronda nie łapie od 3 miesięcy, mimo tego, że na otwarciu byli wszyscy oficjele.
Odpowiedz
Ale oficjele z Google byli czy inni oficjele. Bo jak Ci drudzy to może nie łapać Smile
Odpowiedz
(26-07-2020,20:03:53)coffe napisał(a): Wracając z Bułgarii używałem Waze i szczerze powiem, że bardzo miło mnie zaskoczyła. Bardzo dużo użytkowników (zwłaszcza w Rumunii), informacje o zagrożeniach takich jak roboty drogowe czy patrole policji sprawdzały się w 100% . Polecam.

Właśnie w Android Auto widzę, że jest Waze i zobaczę jak się sprawuje.
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Auta Bulgaricusów czyli czym jeździmy do BG kris68 34 21,606 05-07-2018,20:59:45
Ostatni post: dżek

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości