Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
#81
(22-06-2016,15:41:01)teresa napisał(a): Wiem,że jest ,bo była u nas wizytówką.Gdzie? No niestety nie wiem

Dziękuje za informację, jeśli ktoś chciałby jeszcze pomóc to bardzo proszę.
Cena w następnym e-mailu od Tosho jest mocno zniechęcająca. Huh
Odpowiedz
#82
Ależ wiadomo że lepiej kupyć rowera nyż wypożyczać, potem sprzedać tam gdzie sie go kupilo, nawet za 50% ceny będziesz do przoduSmile
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#83
(22-06-2016,12:13:52)marcyr napisał(a): Mam pytanie odnośnie wypożyczalni rowerów w Primorsku, czy takowa jest, a jeśli tak to gdzie
i jak wyglądaja formalności ?

My pozyczamy w hotelach, zapytaj sie w swoim, jak nie maja to cie powinni nakierowac.
Zazwyczaj trzeba rezerwowac wczesniej. Bierze sie na godziny i nie kosztuje to duzo (nie pamietam ile dokladnie)
Odpowiedz
#84
Wypożyczalnię znalazłem w bocznej uliczce od ul. Iglika za Hotelem Queen Nelly.
10 lev cały dzień , 5 lev 4 godz. potrzebny jeszcze dokument ze zdjęciem / robią ksero/.
Cudów techniki rowerowej tam nie znajdziecie, ale da się jechać.
Ja spokojnie objechałem Baglik Tash i sporą część rezerwatu Ropotomo.
Odpowiedz
#85
Shy Wybieram się do Primorska od 7 sierpnia 2016 sierpnia na 2 tygodnie, nie pierwszy raz, bo byłam już z rodziną 8 lat temu - pewnie wiele się zmieniło. Wtedy prawie Polaków tam nie było. Jedziemy ze znajomymi w 4 auta, przez Rumunię - tym razem, wcześniej jeździliśmy przez Serbię. Widzę po przestudiowaniu wątku, że miasteczko wypiękniało - jak byłam, to był jeden wielki plac budowy. Hotel zarezerwowaliśmy przez Booking  - cena nawet względna. Ale mam pytanie -  ile średnio teraz na taki pobyt w Bułgarii/Primorsku (2 osoby dorosłe, dziecko 12 lat) trzeba mieć żeby nie oszczędzać, ale i nie szaleć bardzo? (Sam hotel - tylko śniadania -  i dojazd ok 3700 zł wychodzi).
Odpowiedz
#86
100 LV na dzien powinno starczyć.
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
#87
Powoli kończy się nasz pobyt w Primorsku.
Kilka uwag, to 4ty raz w tym mieście.
Zmienia się, niewiele , ale chyba na lepsze.
Niestety chodniki dalej dramat, otoczenia hoteli również,
każdy sobie rzepkę skrobie.
Plaże:
W tym roku korzystamy tylko z północnej, bo lepsza (jesteśmy bez dzieci) i bardzo blisko mamy hotel .Ost 2 dni duże fale.
I niestety jak co roku utonięcia. Wczoraj Bułgar -niestety. Dzisiaj na naszych oczach !!!! Akcja! 4 ratowników, na prawdę sprawna akcja, ktoś zakozaczył, ledwo go wyciągnęli, jakby to było w Grecji gdzie byliśmy tydzień temu, to było
by po gościu, bo tam zero ratowników.
I jeszcze jedno:dokopali mu na koniecSmile
Knajpy:
Lambrino trzyma poziom.
Tiki? No chyba porażka.
1szy raz 45 min od zamówienia czekanie na potrawy, ale było to w czasie 100% obłożenia baru-rozumiem.
Po 2 dniach kolejne podejście,luzy, 50% stolików wolne.
Ale oczekiwanie 40-50min Potrawy podawane co 10 min z osobna,wiem,znam zasady w Bg, jak by ktoś chciał się czepiać, sałata podana prawie na końcu.Co do smaku,jakości potraw brak zastrzeżeń.
Dzisiaj byliśmy w Prima Vera.Ormiańsko-Polska knajpka.
Klimat-rewelacja. Co do potraw nie wypowiadam się, za wcześnie.
Jutro powtórka.
-Musiałem skorzystać z usług mechanika w Primorsku.
Parę słów znanych, parę specjalistycznych z tłumacza google i naklejka bulgaricusa na szybie
poczyniły cuda.
Odpowiedz
#88
Co trzeba zrobić, żeby nabyć taką naklejkę, że tak zapytam naiwnie ;-) ? Już za 2 tyg i 2 dni mój wyjazd do Primorska, czekam z niecierpliwością. Pamiętam te fale, a byłam tam 8 lat temu. Dobrze, że są ratownicy, choć dla mnie, a pływam bardzo dobrze, samobójstwem byłoby pływanie jak są takie fale. I tak często się ze mnie śmieją, bo pływam zawsze z bojką ratowniczą - ciągnę ją za sobą i nie raz już ją komuś podawałam, bez potrzeby bezpośredniego podpływania do delikwenta.
Odpowiedz
#89
Poszukaj w "sprawy forum", wątek przypięty.
Odpowiedz
#90
W sobotę 23.07.2016  o 19.30 na Beglik Tasz odbędzie się inscenizacja Trackiego rytuału.Kolejne spektakle będą 6.08 i 20.08.2016. Ulotki w kilku językach ( po polsku również Smile ) powinny już być w Centrum informacji turystycznej na parterze Gminy (od strony sceny).
P.S. A z tym "rytualu" to sie przy drukowaniu pomylili...żeby nie było... Smile
Kwatery Primorsko
Link umieszczony za zgodą Administracji Forum
Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,897 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 3 gości