Ocena wątku:
  • 4 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Primorsko / Приморско
stella maris, tragiczna obsluga i przypalone cuchnace jedzenie, lambino, wszystko super ale nie tanio, anita poprawnie i niedrogo, i to caly komentarz
Odpowiedz
My byliśmy w rodopskiej. Wszystko ok. Choć trochę gorzej niż rok temu. Może inny kucharz. Ogólnie bardzo dobre ,świeże jedzonko. Polecam. Wczoraj byliśmy w Zorbas . Jedliśmy zupę rybna bardzo poprawna. Z kranu burgasko świeże,dobre.
Odpowiedz
W Primorsku przez ostatnie 2 dni tną komary. Na czwartym piętrze
Odpowiedz
No niestety tną jak wściekłe. Jak tylko zachodzi słońce to od razu się pojawiają. Szkoda bo zawsze strasznie lubiłem posiedzieć wieczorem a tak trzeba się chować. Do tego ja jestem na parterze od strony kszaczorów. No nic i tak jest super. Pzdr

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
W. Sozopol też tną jak wściekłe, w D....nie nawet pogryzły . Nie pamiętam żeby były aż takie chmary

Wysłane z mojego Neffos C5 przy użyciu Tapatalka
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz
Zrób to sam: oto naprawdę skuteczny sposób na komary

http://kobieta.onet.pl/zdrowie/zrob-to-sam-oto-naprawde-skuteczny-sposob-na-komary/zwyx7
"In vino veritas, in aqua sanitas"
Odpowiedz
Dzisiaj była wyprawa jachtem na Maslen Nos. Do tego plażing i spacer brzegiem nad klif. Świetna sprawa. Byliśmy tam już wcześniej na piechotę całość. Też się da. Pzdr[Obrazek: da94578b5ee07cb71bfc52d7c0333a3f.jpg][Obrazek: 9a641368ab35e5b6f9ad85ffbc0c127a.jpg]

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka

Do tego były jeszcze delfiny. Dzieci były mega szczęśliwe.

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
(22-07-2017,16:49:03)teresa napisał(a): Takiego najazdu Polaków jeszcze nie było. Czuję się jak nad Bałtykiem,a trochę już jeżdżę

Czyżby Teresko tak wyglądało teraz Primorsko Smile

[Obrazek: parawany.jpg]
Odpowiedz
Bez przesady parawingu jeszcze na szczęście nie widziałem.

Wysłane z mojego XT1572 przy użyciu Tapatalka
Odpowiedz
Ja widziałem kilka lat temu w sozo , wiocha straszna

Wysłane z mojego Neffos C5 przy użyciu Tapatalka
I've seen things you people wouldn't believe. Attack ships on fire off the shoulder of Orion. I've watched C-beams glitter in the dark near the Tannhauser Gate. All those moments will be lost in time, like tears in rain. Time to die...


Odpowiedz


Podobne wątki
Wątek: Autor Odpowiedzi: Wyświetleń: Ostatni post
  Primorsko mazi 1 3,897 19-06-2017,22:44:19
Ostatni post: wolffer

Skocz do:


Użytkownicy przeglądający ten wątek: 6 gości